Nowy Nissan Kicks Crossover ujawnił, ale nie ma słowa o uruchomieniu Wielkiej Brytanii

Apr 18, 2023 Uncategorized

Kopnięcia Nissana zostało w końcu ujawnione przed premierą Ameryki Południowej tego lata. To nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na mały crossover początkowo przeznaczony na rynek brazyllijski. Obecnie nie ma informacji na temat tego, czy zobaczymy to w europejskich salonach w przyszłości.
Nissan zaprezentował twarz nowego SUV -ów w zeszłym miesiącu, ale teraz widzieliśmy w całości samochód. Przód wygląda jak zmniejszona wersja obecnego Nissana X-Trail, podczas gdy tył wygląda jak ulepszona wersja Renault Captur. Samochód zostanie zaprezentowany tego lata w Brazylii, aby promować Igrzyska Olimpijskie w 2016 roku, z których Nissan jest głównym sponsorem.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovery do zakupu
Wydaje się, że funky stylizację i personalizację kapitanu przeniesiono do Baby Nissan, a samochód na naszych zdjęciach ma niesamowity czerwony dach. Rosnące podejście do linii daje dynamiczną postawę, a pływający Pillar C powinien odwołać się z ekskluzywnego odwołania. Pomimo tego, że jest to samochód dla rynków wschodzących, w środku znajdziesz system rozrywki z ekranem dotykowym i sportową kierownicę z płaskim dnem.
Na początku tego roku Nissan potwierdził swoje plany dotyczące budżetu na rynku Ameryki Łacińskiej, z „ciągłymi badaniami dla innych regionów” już. SUV rozpocznie produkcję „w ramach FY16” w obiekcie marki w Rio de Janeiro, który niedawno przeszedł inwestycję w wysokości 192 mln USD (131 mln GBP) na przygotowanie się do nowego samochodu. Zakład został zainaugerowany w 2014 roku i obecnie produkuje kompaktowe samochody, takie jak latynoamerykańska Nissan Micra.
Carlos Ghosn, prezes i dyrektor generalny Nissana, powiedział: „Nissan stworzył crossover w 2003 r. Z Murano. Ponieważ wtedy rozpoznaliśmy nasze globalne przywództwo crossoverów w samochodach takich jak Juke, Qashqai i X-Trail-które były Wspaniałe sukcesy. Kopnięcia przyniosą wyraźne kompetencje Nissana na znacznie więcej regionów ”.
• Najlepsze małe 4×4 i SUV -y
Kopnięcia były drugim samochodem show, który zadebiutował na Expo w ostatnich latach, po koncepcji Extree Coupé w 2012 r., I jest wynikiem współpracy między Studiami Design Nissan w San Diego i Rio. Opracowano, aby trafić w „słodki punkt” między konwencjonalnym kompaktowym SUV -em a samochodem performance.

„Tam, gdzie postawa pick-upa Frontier może być porównywana z podnośnikiem mocy i GT-R światowej klasy sprintera, koncepcja kopnięć jest jak brazylijski wojownik jiu-jitsu-zwinięty do akcji i dokładny w każdym ruchu” Powiedział dyrektor projektu wykonawczego Mamoru Aoki.
Kopnięcia będą nieco dłuższe, wyższe i szersze niż europejski szafa, również z dłuższym rozstawem osi. Podobno zbudowany na tej samej platformie, co notatka Nissana, kopnięcia będą siedzieć nad Juke pod względem wielkości, ale poniżej ceny i jakości.
Małe crossover kwitną w Ameryce Południowej, gdzie wysokie zawieszenie i okładziny ciała są idealne do obsługi biednych powierzchni drogowych.
Co sądzisz o nowych kopnięciach Nissana? Czy Nissan powinien przynieść go do Europy? Daj nam znać w komentarzach poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *