Konieczne będą usługi autostrady, a także główne stacje paliwowe, aby mieć usługi autostrady elektrycznej

Oct 17, 2022 Uncategorized

, a także duże stacje benzynowe, aby skonfigurować punkty ładowania samochodów elektrycznych i ciężarówek w ramach nowych planów rządowych.
Koszt zautomatyzowany i elektryczny pojazdów wprowadzonych w przemówieniu Królowej na początku tego roku sprawia, że ​​obowiązkowe są usługi autostrad, a także duże podmioty paliwowe w celu ustanowienia punktów opłat EV. Dostarcz kapłan, John Hayes, zweryfikował teraz rządowe plany zwiększenia wielkości brytyjskiej infrastruktury ładowania.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Hayes powiedział: „Chcemy, aby Wielka Brytania była najlepszą lokalizacją na świecie, która prowadziła działalność, a także wiodącym centrum współczesnej technologii dostarczania, dlatego wprowadzamy koszty zautomatyzowanych, a także pojazdów elektrycznych w parlamencie, a także Inwestowanie ponad 1,2 miliarda funtów w branży ”.
Wszystkie stacje ładowania będą musiały funkcjonować „inteligentne” ładowarki, które umożliwiają im interakcję z szerszą siecią w celu zaspokojenia zapotrzebowania na energię elektryczną w całym kraju. Wydatki wymagają również, aby punkty ładowania są praktyczne w celu uzyskania dostępu, pracują płynnie w Wielkiej Brytanii, a także przestrzegać dokładnie tych samych standardów operacyjnych.
Oświadczenie jest zgodne z dochodzeniem przeprowadzonym przez Auto, które wcześniej podkreślono dokładnie, w jaki sposób publiczne zakłady ładowania w Wielkiej Brytanii mają trudności z utrzymaniem prędkości przy pobieraniu EV.
Samochody elektryczne i wtyczki i ciężarówki wzrosły z 2254 pojazdów w 2012 r. Do 85 983 na koniec ubiegłego roku. Jednak liczba punktów ładowania w Wielkiej Brytanii wzrosła tylko z 2883 w 1287 miejscach do 11 736 w 4243 miejscach w tym samym okresie. Według danych uzyskanych przez dane ZAP-MAP Fee Point, wskaźnik EV do Chargers wzrósł z 0,78 do 7,32 w ciągu zaledwie czterech lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *