Infiniti Q50 Eau Rouge otrzymuje leczenie Vettel dla Pekinu

Oct 24, 2022 category

Infiniti opublikowało wideo drażniącego koncepcję Infiniti Q50 Eau Rouge, która jest przekładana przez jej kroki przez Sebastian Vettel.
Czterokrotny mistrz świata Formuły 1, który pełni funkcję dyrektora wydajności Infiniti, można zobaczyć sedan o 552 KM w Millbrook Proving Ground w Bedfordshire.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Towarzyszącą wizualizacjom to krótki, tajemniczy głos: „Początki nas tworzą. Pomysł, którego nie można zbudować: korpus bez silnika, silnik bez kierowcy. Umiejętność. Będzie. Odwaga. Pot. Przeznaczenie nas czyni ”.
Film pełnometrażowy będzie miał premierę na pokazie motoryzacyjnym w Pekinie pod koniec tego miesiąca, a zgodnie z oświadczeniem, że nagranie będzie zawierało Vettel „umieszczania prototypu poprzez trudną serię wydajności, zarządzania i precyzyjnych ocen jazdy”.
Infiniti planuje wykorzystać opinie Red Bull Driver z sesji na następnych etapach rozwoju samochodu, która obejmuje „testowanie komponentów, opakowania i żywotności”.
Chociaż Eau Rouge jest nadal oficjalnie tylko koncepcją, sformułowanie tego stwierdzenia i obecność Vettel za kołem łącząc, aby sugerować, że model produkcyjny może zostać wkrótce odsłonięty.
Jak informowaliśmy na Geneva Motor Show, flagowy Q50 podzieli się 3,8-litrowym Turbo V6 Nissan GT-R, z wszystkimi czterema kołami zasilanymi za pomocą siedmiobiegowej automatycznej skrzyni biegów.
To musi zobaczyć wyścig Eau Rouge z 0-62 km / h w mniej niż cztery sekundy w drodze do prędkości maksymalnej o 180 km / h-szybciej niż jego premium niemieckich rywali, BMW M5 i Mercedes E63 AMG.
Może minąć trochę czasu, zanim będziemy w stanie potwierdzić te liczby, więc na razie będzie musiał zrobić wideo. Wprowadzimy o wiele więcej szczegółów, gdy pojawią się na pokazie samochodowym w Pekinie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *