15 nowych Nissan EV, aby uruchomić do 2030 r. W Electrification Drive

Sep 5, 2022 category

Nissan ogłosił szeroko zakrojone plany elektryfikacyjne, w których wydają dwa biliony jen na rynek.
Do 2030 r. Japoński producent planuje mieć 23 nowe zelektryfikowane samochody w swoim składzie, z czego 15 będzie czystym elektrycznym. Firma planuje również agresywne krótkoterminowe pchanie, w których w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat w ciągu najbliższych pięciu lat. Nissan drażnił się ze swoimi przyszłymi planami, zaprezentując trzy nowe zelektryfikowane samochody koncepcyjne.

Nowy liść Nissana, który ma zostać na nowo na nowo

Do 2026 r. Firma twierdzi, że zelektryfikowane samochody będą stanowić ponad 75 procent sprzedaży w Europie i znacznie ponad 55 procent sprzedaży na rynku krajowym w Japonii.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Nissan mówi, że może to wszystko zrobić, jednocześnie obniżając koszty technologii elektrycznej, czyniąc ją bardziej ekonomiczną dla przeciętnego konsumenta.
Do 2028 r. Firma ma na celu obniżenie kosztów technologii akumulatorów litowo-jonowych i wprowadzenie mieszanek chemii bez kobaltu, które obniżą ceny o 65 procent.
Firma rozwija się w celu wprowadzenia technologii baterii solidnego, która mogłaby przejść do produkcji już w 2024 r., Przed osiągnięciem ogólnego rynku w 2028 r.
Nissan twierdzi, że technologia zminimalizuje czas ładowania do jednej trzeciej obecnych czasów i, jako dodatkowa korzyść, obniży koszt pakietów baterii do 56 £/kWh do 2028 r. Po pełnej huśtawce produkcji jest w pełni Cena może zostać przycięta dalej, do około 48 GBP/kWh, co dodatkowo zawęzie lukę cenową między pojazdami benzynowymi i elektrycznymi.
Nissan ma również być całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 r. – a firma już zaplanowała niektóre zielone inicjatywy, w tym szereg zakładów renowacji akumulatorów dla Japonii i Europy, które zostaną otwarte na obsługę w przyszłym roku.
Makoto Uchida, dyrektor generalny Nissana, powiedział: „Wraz z Nissan Ambition 2030 będziemy napędzać nowy wiek elektryfikacji, technologie rozwoju, aby zminimalizować ślad węglowy i dążyć do nowych możliwości serwisowych. Chcemy przekształcić Nissana, aby stać się zrównoważoną firmą, która jest naprawdę potrzebna klientom i społeczeństwu ”.

Teraz kliknij tutaj, aby dokładnie spojrzeć na trzy nowe pojazdy koncepcyjne Nissana…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *