Następny zestaw BMW X1, który będzie duży na wydajność

Dec 26, 2022 category

źródła potwierdziły, że nowe BMW X1 z 2015 roku będzie mniejsze niż samochód, który zastępuje. Crossover będzie wykorzystywał tę samą architekturę napędu na przednie koła, co aktywny turysta z serii i będzie kurczyć się, ponieważ jego silnik będzie usiadł na skrzyżowaniu, a nie do podszewki, pod maską.
Nasi szpiegowie złapali samochód na test, umożliwiając nam stworzenie naszego ekskluzywnego głównego obrazu, który pokazuje, w jaki sposób nowy rywal Mercedes GLA otrzyma front w stylu 3 serii, z reflektorami, które płyną do kratki podwójnej kidney.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze 4x4s do zakupu
Obecny X1 oparty jest na architekturze poprzednich 3 serii. Jednak nowy model wykorzysta platformę UKL BMW, która również stannie stanowić podstawę luka w kolejnej serii 1 i nowej serii 1. Ta platforma jest już używana przez małe trzydrzwiowe.
Modułowa konfiguracja z przodu napędu można dostosować wystarczająco, aby przełknąć systemy napędu na wszystkie koła, hybrydowe układy napędowe, a nawet pełną energię elektryczną, podobnie jak w rosnącym małym zakresie.
„Istnieją duże nadzieje na następny x1, ale powinien mieć znacznie więcej miejsca między nim a X3”, powiedziało nam źródło BMW. „X1 będzie mniejszy i lżejszy. Powinno to ważyć nieco mniej niż obecnie, ale będzie równie duży w środku. ” To dlatego, że jego opakowanie otrzyma to samo rozciągnięte, a narzucone leczenie BMW dało aktywnego Tourera, jednocześnie obniżając około 100 mm z całej długości 4477 mm.
„Skoncentrowaliśmy naszą uwagę na wygodę kabiny w X1”, przyznało nasze źródło. „Zużycie paliwa jest również problemem, nad którym ciężko pracowaliśmy, więc pomoże, jeśli samochód jest krótszy niż obecny”.
Źródła sugerują, że nowy X1 będzie prowadził te same opcje układu napędowego, co aktywny turysta z serii, co oznacza, że ​​najwyższej jakości samochody będzie wykorzystywać 2,0-litrowe czterocylindrowe benzyny turbodoładowe i wysokoprężność. X1 wykorzysta również lżejszą wagę i lepszą ekonomię trójcylindrowych turbosprężarki małego Coopera.
Podczas gdy nominalnie będzie to samochód z napędem na wszystkie koła, przy użyciu sprzęgła w stylu Haldex z tyłu, źródła BMW przyznają, że przednie napęd X1S stanowi większość sprzedaży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *