Nowy pomysł Mitsubishi E-Evolution ujawniony na Tokyo Show

Oct 6, 2022 Uncategorized

Po krótkiej kampanii zwiastuna Mitsubishi wykonał okładki z nowego pomysłu na SUV na Tokyo Motor Show. E-ewolucja jest całkowicie elektrycznym podglądem strategii przygodowej marki, jednak obiecuje wyniki online tak samo, jak nazwa „ewolucji”, która była ostatnio wykorzystywana podczas inspirowanego rajdem SuperSaloon Mitsubishi, spadła w 2016 roku.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody elektryczne i ciężarówki w sprzedaży
E-ewolucja wprowadza kształt Coupe-SUV, z nowym uchwytem „Dynamic Shield” marki. Dostaje się na reflektory rozciągnięte, a także pustą, błyszczącą czarną przednią kratkę, wskazując na elektryczny układ napędowy, a także brak silnika. Glasshouse owija się do słupków C, podczas gdy przednia szyba jest stroma i zakrzywiona.
10

Mitsubishi stwierdza, że ​​trudna postawa, a także pochyłą linię dachu ujawniają: „gotowość do chwytania ziemi wszystkimi czterema kółkami, a także zwinność wysokowydajnego turnika biegowego”. Wewnątrz pomysł zawiera duży centralny rozrywki, a także ekran nawigacyjny, otoczony dwoma mniejszymi ekranami, opierającymi zdjęcia z aparatów używanych zamiast luster drzwi. Płytka rozdzielcza znajduje się jako pływający kapsułek, a kierownica ma kształt pół rekulanta.
Mitsubishi stwierdza, że ​​samochody i ciężarówka wykorzystują stworzony przez człowieka system wywiadu, który ekranuje poziom umiejętności kierowcy za pomocą różnych kamer, a także opracowuje program szkoleniowy, aby go ulepszyć. Marka deklaruje, że szklanka zawinięć sprawia, że ​​czuje się bardziej jak konkurenta odrzutowca niż samochód.
Molestowanie mocy nie zostały jeszcze zwolnione, jednak ewolucja E wykorzystuje trzy silniki elektryczne; Jeden zasilający przednie koła, połączone z parą silników z tyłu, aby zaoferować napęd na cztery koła. Aktywne funkcje systemu zarządzania odchyleniem, podobnie jak wektorowanie momentu obrotowego. Pomysł z powodzeniem służy jako podgląd innowacji, jednak oczekuje się, że marka wprowadzi szereg całkowicie elektrycznych SUV -ów w ciągu najbliższych pięciu lat.
Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie bieżące z programu motoryzacyjnego Tokyo 2017 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *