Nowy Jeep Renegade 2022 ujawnił w Brazylii przed Wielką Brytanią

Jul 22, 2022 category

Zmieniony Jeep Renegade ma przedstawić w tym roku w Wielkiej Brytanii, jednak przed europejskim wydaniem Jeep ujawnił nowe samochody i ciężarówkę na rynek brazylijski, na rynku brazylijskim, Zapewnienie podglądu tego, czego mogą się spodziewać klienci brytyjscy.
Zdjęcia z Jeepa Brazylii sugerują, że styl nowego projektu nie będzie znaczącym wyjazdem od obecnego samochodu, z wyjątkiem niektórych szczegółowych zmian.

10 najlepszych najlepszych małych SUV -ów, a także samochodów crossoverowych i ciężarówek do zakupu 2022

Z przodu nowy Renegade obejmie nowy przedni zderzak, zawierający grubsze plastikowe bezpieczeństwo nadwozia z szarym, a także czerwone akcenty, wraz z bardziej starannie zintegrowanym układem bocznym. Ogólny wygląd jest podobny do wcześniej, jednak przednia kratka Renegade jest zupełnie nowa, z węższym stylem, a także otworami powietrznymi, które wbijają się w nadwozie samochodu. Samochody i ciężarówka na tych zdjęciach mają również matowy pasek czarnej maski, chociaż będzie to opcjonalne.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Koła aluminiowe są również nowe, a także oczekujemy, że wybór różnych stylów będzie oferowany, gdy samochody i ciężarówki lądują w Wielkiej Brytanii. Gdzie indziej nakładki lustrzane otrzymują dwukolorowy projekt, a także tylny zderzak ma dokładnie ten sam szary, czerwony, a także czarny plan kolorów jak z przodu. Klastry światła ogonowego zostały również ponownie uruchomione.
Wewnątrz renegada liftowanego będzie funkcjonować nową kierownicę, a także cyfrową tablicę rozdzielczości. Ekran informacyjno-rozrywkowy wygląda na dokładnie 8,4-calowy ekran dotykowy zamontowany w obecnym samochodzie, chociaż może być wyposażony w ulepszone oprogramowanie. Reszta kabiny jest w dużej mierze niezmieniona, z wyjątkiem dodania portu USB-C na desce rozdzielczej, chociaż prawdopodobne są różne nowe wykończenia, a także wybór tapicerki.
Mechanicznie ogromna modyfikacja jest dostępna w rodzaju nowego 1,3-litrowego silnika benzynowego Turboflex, służąc jako wydajny wymiana silnika o pojemności 1,3 litra 178 KM, który został przerwany dla Renegade. System Turboflex utworzy podobne dane mocy, a także najprawdopodobniej będzie siedzieć wraz z istniejącą składem silnika, w tym 1,0-litrowy trójcylindrowy silnik benzynowy, system o mocy 1,3 litra o mocy 148 KM, a także wtyczką 4xe Wariant hybrydowy. Trójcylindrowe i 148 KM 1,3-litrowe opcje będą opcjonalne, a automatyczna skrzynia biegów będzie opcjonalna.
Oczekujemy, że renegada liftingowa pojawi się w tym roku w Wielkiej Brytanii, z podobną ceną do obecnego projektu, który zaczyna się od kontaktu ponad 23 000 funtów.

Sprawdź najnowsze SUV -ów Jeepa tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *