Nowy Mercedes GLC Ride Review

May 2, 2022 Uncategorized

Jeśli chodzi o SUV-ów, Poblory zmieniło się dla Mercedesa, odkąd po raz pierwszy wszedł do walki w 1997 roku z klasą M.
Efektywna oferta SUV-ów oznacza, że ​​samochody tego typu stanowiły 49 procent wszystkich Mercedes sprzedawanych na całym świecie w 2021 r. Firma została przekształcona przez te pojazdy, a średniej wielkości GLC była dużą częścią tej zmiany.

10 najlepszych SUV -ów do zakupu 2022

Kolejna generacja tego współczesnego charakterystyki Mercedesa zostanie ujawniona tego lata przed wejściem do sprzedaży we wrześniu, a my już mieliśmy przejażdżkę pasażerem. Nowa wersja dużego sprzedającego GLC Merc ma otrzymać mnóstwo modernizacji.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Przechodzi do nowej platformy MRA2 używanej przez najnowszą klasę C i dziedziczy podobną listę technologii do kompaktowego salonu wykonawczego. Opakowanie jest ulepszone, z większą przestrzenią na nogi z tyłu, podczas gdy praktyczność również podnosi się, z pojemnością rozruchową o 50 litrów większą niż wcześniej, przy dużych 600 litrach.
Elektryfikacja to kolejny obszar poprawy i będzie oferowany model hybrydowy wtyczki przy użyciu większego baterii niż wcześniej, przy 23 kWh. Będzie to w stanie dostarczyć około 62 mil czystego elektrycznego biegania i stawki na rzecz podatku od podatku samochodowego.
5

Najpierw przybyli jednak 48-woltowe łagodne silniki benzynowe i wysokoprężne. Jeden z tych ostatnich napędzał samochód, którego wypróbowaliśmy wraz z kierowcą testowym Peterem Kolbem, a integracja technologii 48-woltowej znacznie poprawiła wyrafinowanie. Silnik wyłącza się i płynnie wybiera się, podczas gdy izolacja hałasu jest doskonała, dystansując od pukania Diesla dzięki nowym pianom, izolacji i dostępności podwójnych szkliwań.
Nowy GLC jest dłuższy niż ostatni samochód, ale nasze pierwsze wrażenie to SUV, który jest zupełnie bardziej sportowy i bardziej zwinny. W trybie sportowym jest znacznie bardziej skomponowany niż wcześniej, płasko zakrętu i czuje się bardziej kontrolowany niż obecny samochód.
Rzeczywiście, rosnąca stabilność była nadrzędnym celem nowych inżynierów podwozia GLC i w tym celu jest wyposażona w ważny element technologii znaleziony na nowej klasie S i sterowaniu tylnym koła.
Tylna oś może obrócić się do 4,5 stopnia. Przy dużej prędkości koła obracają się w ten sam sposób jak fronty dla większej stabilności, podczas gdy przy niskiej prędkości rzeczy idą w przeciwnym kierunku.

Oznacza to, że nowy GLC zamienia się w wolniejsze zakątki z ostrzejszymi odpowiedziami, ale powinien również sprawić, że SUV był bardziej manewracyjny w mieście, dzięki zmniejszonym kręgu zaledwie 10,8 metra.
Model: Mercedes GLC 300 D 4MATIC
Cena: 55 000 £ (EST)
Silnik: 2,0-litrowy 4cyl turbodiesel
Moc/moment obrotowy: 261 KM/550 nm
Transmisja: dziewięciobiegowe automatyczne napęd na cztery koła
0-62 km/h: Nie dotyczy
Prędkość maksymalna: Nie dotyczy
Economy/CO2: Nie dotyczy
W sprzedaży: wrzesień

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *