Citroen C4 Cactus Rip Curl Edition Rolls in (Surf Flaad nie jest wliczona)

Jan 25, 2023 Uncategorized

Cool Cats and Wave Riders Nothate – jest to nowa wydanie Citroen C4 Cactus Rip Curl i jest skierowana do poszukiwacza w tobie. Jest to część współpracy między Citroen i Brand Surfing Rip Curl, a – bez faktycznego dostarczania deski surfingowej – ma wszystko, czego potrzebujesz na radykalny weekend.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Największym dodatkiem do specyfikacji jest kontrola uchwytu – po raz pierwszy pojawił się na kaktusie. Zatrzymuje się od pełnych systemów 4×4 oferowanych przez niektórych rywali, a zamiast tego kanały moc, do jakiegoś z przednich kół ma największą przyczepność – miejmy nadzieję, że zapewni wystarczającą przyczepność, aby wyciągnąć cię z lepkiej sytuacji na błota, lodzie lub piasku. Zwłaszcza piasek, jeśli planujesz surfować.
• Najlepsze crossovery w sprzedaży teraz
Aby to komplementować, C4 Cactus Rip Curl Edition ma specjalne Goodyear 4 Seasons Mud+opony śnieżne owinięte wokół 17-calowych aluminiowych kół.
17

Gdzie indziej zmiany kaktusa są w większości kosmetyczne. Grafika RIP Curl pojawia się na skrzydłach samochodu i tylnych ćwiartkach. Istnieją również wypolerowane białe szyny dachowe i lustra drzwi, które wyróżniają się wyborem koloru farby – obsydian czarny, perłowy, arktyczny stal, sportowy czerwony lub tapenadowy szary.
Wewnątrz znajdują się jasne pomarańczowe otoczenia głośników audio, pomarańczowe ozdoby dla mach podłogowych i pomarańczowe pasy bezpieczeństwa – wszystkie komplementują hojną listę sprzętu. C4 Cactus Rip Curl Edition ma czujniki parkowania i kamerę odwracającą, kontrolę klimatu, automatyczne reflektory i wycieraczki, SAT-Nav i Crusis Control.
17

Ceny Citroen C4 Cactus Rip Curl Edition zaczynają się od 18 480 £ za benzynę Puretech 110, wznosząc się do 19 210 £ za olej napędowy Bluehdi 100. Żadne inne silniki nie są dostępne i nie ma opcji dla automatycznej skrzyni biegów. Samochód będzie dostępny do zamówienia od 1 czerwca.
Czy kupiłbyś tę specjalną edycję Citroen C4 Cactus? Daj nam znać w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *