Smart Fortwo Cabrio otwiera się na pokazie Frankfurt

May 25, 2023 Uncategorized

Wise ujawnił drugiego członka rodziny Fortwo; Cabrio. Teraz w trzeciej generacji miękki top pojawił się na frankfurtowym programie motoryzacyjnym, a także zostanie zaoferowany na zakup w listopadzie, z pierwszymi dostawami na początku 2016 roku.
Smart zaoferował ponad 220 000 wersji Cabrio w 17-letniej historii Fortwo, a także w rezultacie formuła się nie zmieniła, chociaż mądre oświadczyło, że uczyniło znacznie lepsze wszystko, co lubiło w stary To nie było.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Podobnie jak podstawowy Fortwo, Cabrio zrobił trochę wzrastania tak samo, jak pomoc. Pozostaje dokładnie tak samo o długości 2,69 m, jednak tor jest o 100 mm szerszy niż wcześniej, aby zwiększyć bezpieczeństwo, stabilność, a także przestrzeń Traveller. Trójwarstwowe dachy materiałowe „tri-top” są cztery procent większe niż wcześniej, a także grubości 20 mm, z podgrzewanym szklanym oknem.

Klienci mogą wybierać między czerwonym, czarnym lub niebieskim kolorem materiału do dachu, który można otworzyć elektromocnie w ciągu 12 sekund z prędkością maksymalnej prędkości FortWO. Dachowanie może również zsunąć się z powrotem na dotknięcie guzika spoza pojazdu za pomocą klawisza, chociaż jeśli chcesz przejść całkowicie topless, nadal będziesz musiał ręcznie wyeliminować pręty dachowe nad każdym drzwiami. Na szczęście można je schować w bagażniku.
Pod skórą mądre deklaruje, że nowe Cabrio jest najbardziej sztywne strukturalnie, jakie kiedykolwiek wytwarzano, a stalowska stal wytrzymałwa przyczynia się do 15-procentowego wzmocnienia siły skrętnej.
Reszta Fortwo Cabrio jest biznesowa, co wskazuje na opcję 1,0-litrową benzyny o długości 70 KM, a także 89 KM 0,9-litrową benzynę z turbodoładowaniem o po raz pierwszy lub, po raz pierwszy, po raz pierwszy, po raz pierwszy, pięciobiegowa instrukcja.
14

Kabina również pozostaje niezmieniona od trudnego topu, z dokładnie tym samym dziwacznym układem, kolorowymi materiałami, a także opcjonalnym siedmiocalowym systemem informacyjno-rozrywkowym z integracją smartfonów MirrorLink. Dokładnie trzy poziomy wykończenia można mieć, z ogromną różnorodnością zewnętrzną, jak Dostępne wybory personalizacji wnętrz.
Ceny Cabrio zostaną ujawnione zgodnie z debiutem we Frankfurcie, jednak spodziewamy się około 1500 funtów premii w stosunku do modelu podstawowego.

Mercedes-Benz oraz Smart: Frankfurt Motor Show Seminary Seminary Video
Teraz sprawdziłem wszystkie pojazdy na pokazie samochodowym we Frankfurcie z naszym pomocnym podsumowaniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *