Pomysł Nissana Bladeglidera zapowiedzi radykalne elektryczne samochody sportowe i ciężarówki

Mar 2, 2023 Uncategorized

Nissan dodatkowo podał, że może stworzyć radykalne elektryczne samochody sportowe i ciężarówka, odsłonięta nową koncepcję BladeGlider.
Para nowych samochodów i ciężarówek Nissana Bladeglidera jest wyświetlana w dwóch konfiguracjach na imprezie w Brazylii, aby zaznaczyć początek Igrzysk Olimpijskich Rio. Oznaczają rozwój usunięcia z oryginalnego Bladeglidera, który zadebiutował na Tokyo Motor Show w 2013 roku, włączając całkowicie elektryczny układ napędowy, a także o wiele bardziej rozsądną kabinę – chociaż radykalna konstrukcja trzyporodowa pozostaje.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Przegląd podróży Nissan Bladeglider
Nissan twierdzi, że nowy BladeGlider jest „ekscytującym, prawdziwym badaniem badawczym dotyczącego potencjalnego zaawansowanego wyników EV”. Samochody i ciężarówka są całkowicie elektryczne, a układ napędowy został ustanowiony przez partnera Nissana w projekcie, Williams Advanced Engineering z Didcot. BladeGlider ma baterię litowo -jonową o długości 220 kW, dostarczając energię elektryczną do pary silników elektrycznych o mocy 130 kW – po jednym na każdym z tylnych kół.
13

Cały samochód ma 4300 mm długości – tak krótszy niż Ford Focus. Jest to nieco szersze niż ten właz domowy, przy 1850 mm, jednak linia dachu Bladeglidera znajduje się znacznie więcej niż 15 centymetrów niższych niż Forda, na zaledwie 1300 mm.
BladeGlider nie jest szczególnie lekki, na poziomie 1300 kg – wokół tego samego tak samo jak czysto elektryczny BMW i3. Stwierdzono, że Williams Advanced Engineering nagrał dane wydajności dla nowego Nissana, publikując maksymalną prędkość „przekraczającą 190 km/h (118 km/h)”, a także czas 0-62 mil na godzinę „mniej niż pięć sekund”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *