„Chińska marka, która może przynieść prawdziwą zmianę”

Jan 4, 2023 Uncategorized

Shanghai Motor Show jest zawsze otwierającym oczy, od samej skali wydarzenia po supermakerzy „TUTAJ TUTED, Gone Tomorrow”, którzy wydają się pojawiać za każdym Zobacz, a potem znikaj ze śladu.
Western Cars and Truck Business wkładają więcej i więcej wysiłków na ten lukratywny rynek, podczas gdy wielu chińskich twórców nadal dokuczają nam obietnicą udania się do Europy, a także w Wielkiej Brytanii z innowacjami, a także wartości (choć sądząc po A A Niewiele zmęczonych stylów na wystawie, bylibyśmy raczej szczęśliwi, gdyby wielu z nich pozostało na Dalekim Wschodzie).
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Jednak podczas gdy jedna chińska marka samochodów i ciężarówek rzekomo przyjeżdża do Wielkiej Brytanii, Qoros, w końcu sprawdził, że tak nie jest, jeden z jego ogromnych rywali wydawał się kradnie program.
Lynk & Co-nowa światowa marka samochodów i ciężarówek wprowadzona pod koniec ubiegłego roku przez chińskiego właściciela Volvo, Geely, a także prowadzoną przez wielu byłych facetów Volvo-wprowadzała swoje inteligentne, jeśli nie przełomowe SUV 01, a także podobnie SUV 01, a także podobnie SUV 01 SUV Styled 03 Saloon. Jednak w krótkim okresie życia Lynk & Co wydaje się złapać kreatywność chińskich samochodów i kupujących ciężarówkę.
To, co najbardziej mnie zaskoczyło, nie było tłumy wbijane na stoisko, jednak wiek tych, którzy gromadzą się, aby zobaczyć samochody. Byli to młode fanowie samochodów i ciężarówek, wyjątkowo zachodni w ich perspektywie, a te, z którymi rozmawiałem, mówią mi, że wpadli jak w Lynk & Co, ponieważ marka była „nowa i fajna”.
Firma ma się pojawić w Wielkiej Brytanii na przełomie 2018 r./Na początku 2019 r., A także ujawniła, że ​​będzie oferować swoje samochody i ciężarówki z usługą członkowską, a także oferuje dożywotnie gwarancje, a także to, że naprawdę ma nadzieję, że będzie to Większość połączonych samochodów i marki ciężarówek, zaczynając od bezpłatnych danych o ruchu internetowym.
Rynek premium samochodów i ciężarówek odnotowano zakłócenia ze strony Tesli, jednak producenci głównego nurtu od dawna wymagają podobnego wstrząsu. Uważam, że Lynk & Co może to zapewnić.
Czy jesteś podekscytowany przybyciem Lynk & Co do Wielkiej Brytanii? Zrozumiemy w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *