Ford Focus Rs eksponowany w kolorze produkcyjnym

Jul 7, 2023 category

przed debiutem w Ameryce Północnej na New York Motor Show w przyszłym miesiącu, Ford ujawnił Rs 316 KM w produkcyjnej kolorystyce azotu niebieskiego.
Pokazany po raz pierwszy w Geneva Motor Show na początku tego miesiąca, Showcar, który zadebiutował w Performance Blue, został opracowany tylko po to, aby dopasować się do Forda GT, a także nie będzie oferowany kupującym. Inne kolory, które będą na liście wyborów, to Shadow Black, Metallic Grey, a także zamrożony biały.
Koncentracja RS będzie oferowana w Ameryce Północnej po raz pierwszy z gorącym włazem, również przeznaczonym na rynki na całym świecie. Ford zweryfikował, aby pierwszy klient dostarczył klient w Europie, rozpocznie się na początku 2016 roku.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Jest to jeden z 12 nowych samochodów Performance Ford wprowadzi na globalnie do końca dekady, z Fordem GT, a także Mustang Shelby GT350 również na tej liście. Focus RS jest napędzany 2,3-litrowym czterocylindrowym silnikiem turbo Ecoboost z Fordem wskazującym w górę 316 KM. Napęd na cztery koła zostanie zatrudniony po raz pierwszy, a tryb dryfowania zostanie również zamontowany.
Teraz uzyskaj pełną historię o nowym Forda Focus RS tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *