Mercedes S-Class Coupe Concept: Pierwsza podróż

Jan 15, 2023 category

z połowy 2014 r. Coupe Mercedes S Class zastąpi Mercedes CL. Oprócz tego, że posmakuje tego, co czeka na nowy dwudrzwiowy flagowy flagowiec, dostaliśmy wycieczkę w pomyśle z Coupe z klasy S, który wystąpił na wrześniowym pokazie motoryzacyjnym we Frankfurcie.
• Recenzja klasy M Mercedesa
Po przybyciu coupe klasy M Mercedesa, cztery lata upłyną od czasu pierwszego stylu szkiców. Projekt gliny został podpisany prawie dwa lata temu, a projektanci zwracają ręce na pojazd pokazowy we wrześniu 2012 roku.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Przejście od pierwszych szkiców do ukończonego samochodu pokazowego zajęło 10 miesięcy, który został opracowany dla Mercedesa przez eksperta. Kolejne dwa miesiące spędzono na uzyskaniu doskonałości powierzchni, przedsięwzięciu, a także fotografii wideo, a także wysyłce jej do opracowanej przez Mercedesa budynku, który rozwinął stojak na pokaz show.
Mercedes S-Class Coupe 2014: The Ride
Pomysł został opracowany na podwoziu obecnego CL500, w tym 449 KM 4,7-litrowego V8, który rozwija się jako pomysł na nasze zdjęcia. Nie możesz nic opowiedzieć o tym, jak pojazd będzie prowadził. Pomysł jest ograniczony do 30 km/h, a także nie można go prowadzić, ponieważ silnik nie ma żadnego chłodzenia.
Ale wystarczy powiedzieć, że coupe klasy S będzie znacznie bardziej elegancką bestią niż stary CL. Drzwi otwierają się szeroko, aby odsłonić kabinę skąpaną w świetle, dzięki panoramicznemu dachowi, co będzie opcją, podczas gdy szerokość samochodu zapewnia wystarczającą powierzchnię dla pasażerów do podróżowania w ogólnym komforcie. Znaczna część technologii S-Klasy S, w tym fotele masowania gorącego kamienia, a także magiczna kontrola nadwozia, która skanuje powierzchnię drogi, a także odpowiednio zagruntowuje amortyzatory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *