Przyszłość Seta jest jasna… i grałeś w znaczną funkcję

May 24, 2022 Uncategorized

, powszechnie stwierdziliśmy, że surówka szoferów jest badaniem właściciela, którego słuchają samochodów i producentów ciężarówek – a także w tym tygodniu pojawia się jeszcze więcej potwierdzenia.
Siedzą brytyjskie dyrektor Neil Williamson przyznał mi tak samo w szeroko zakrojonej dyskusji z okazji dwóch lat opłaty za markę. To był udany okres-prosty mancunian nadzorował okres doskonałego wzrostu, a sprzedaż detaliczna wzrosła o 50 procent, a także wielokrotnie nagradzaną stałą samochodów, w tym Leon St. Jak to ujął: „Teraz nigdy nie zadawano mi pytania:„ Kiedy sprzedawana jest firma? ”
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Teraz Williamson zmienia zainteresowanie poprawą sieci dealerskiej, jak ujawniono w naszej historii. Jest to bardzo potrzebne – w tym roku głosowałeś w franczyzach Fotela najgorszego w Wielkiej Brytanii w władzy szofeurowej, z ich wykonaniem, zrozumieniem technicznym, a także sprzyjaniem, a także środowiskiem.
• Dealerów siedzeń ustawionych na przegląd
„Rozmawialiśmy z dealerami na forum dyrektora w okresie letnim, a także pokazaliśmy im wynik ankiety” – przyznał Williamson. „Wymagamy rozwiązania tego problemu, a także zaczęliśmy. To nigdy nie jest świetna wiadomość, aby uzyskać słaby wynik ankiety – jednak był to naprawdę świetny czas. ”
Williamson pojechał do Hiszpanii, zabezpieczył pieniądze na ulepszenie swojej sieci, a także teraz każdy dealer zostanie przemianowany. Oczekuje, że będzie to miało efekt. „Są 14 lat nieaktualne” – powiedział. „Najważniejszą wygraną podczas reinwestowania w obiekty jest dokładnie to, jak personel polegał na pracy. Kiedy czują się dobrze, założą się, co? Usługa klienta poprawia się. ”
W oparciu o to, co widzieliśmy z siedzenia w ciągu ostatnich kilku lat, istnieją wszelkie powody, by sądzić, że Williamson podnosi wymagania – rozstrzygający dowód, że twoje komentarze są konieczne czytanie samochodów i producentów ciężarówek. Moc szoferów jest naprawdę najlepszą metodą wymuszenia modyfikacji na rynku – więc zaloguj się teraz, aby mieć powiedzenie.
Aby wziąć udział w sile szofeurowej, kliknij tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *