Italdesign Zerouno Supercar Wows 2017 Geneva Crowd

Apr 1, 2023 category

Legendarny dom motoryzacyjny Italdesign odciągnął okłady z nowej superkwizy, Zerouno. Został wprowadzony w ramach marki „Italdesign Automobili Special”, a także jest ograniczony do zaledwie pięciu jednostek.
Italdesign Zerouno oznacza powrót do produkcji Little Series dla włoskiej firmy, która była częścią grupy Volkswagen, biorąc pod uwagę to 2010.
7

Pojazd wykorzystuje modułową platformę integrującą lekkie materiały, takie jak aluminium, a także włókno węglowe, podczas gdy pod osłoną silnika znajduje się 5,2-litrowy silnik V10, pokazał Lamborghini Huracan, a także Audi R8 V10. Nie cytowano żadnej liczby mocy, jednak tworzy 602 KM w Huracan LP 610-4, jak i Audi R8 V10 Plus.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze supersamochody w sprzedaży 2017
Z tego rodzaju mocą na pokładzie ITALDESIGN stwierdza, że ​​jest w stanie 0-62 mil na godzinę w 3,2 sekundy, a także prędkość maksymalną 205 km / h.
7

Kredyt Zerouno jest wykonany całkowicie z włókna węglowego, podczas gdy styl jest agresywny, szczycący się fałdami kątowymi, cięcia skrzela. Duże tylne skrzydło z tyłu jest dopasowane do dużego i złożonego tylnego dyfuzji, a także konfiguracji wydechu. Cały styl jest nieco podobny do stylu spółki macierzystej Italaldesign, Lamborghini.
Nie ujawniono jeszcze żadnych kosztów pojazdu, jednak pięć przykładów prawdopodobnie będzie kosztować ponad 1 milion funtów każdy, podczas gdy nabywcy będą używane wiele opcji dostosowywania.
Co według ciebie o nowym supersamochodzie Italdesigna? Zrozumiemy w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *