„Prognozy na zimę nie powstrzymały dobrze podróżowanych kierowców”

Jul 20, 2022 Uncategorized

Czy pogoda mężczyźni i kobiety w BBC na czymś? Przez tygodnie walczą o temperaturach poniżej zera, śniegu i zdradzieckich warunkach drogowych, których po prostu nie widziałem ani nie czułem.
Byłem tam oceniając dziesiątki światowego samochodu konkurentów roku na tysiącach mil brytyjskich dróg. Jednak pomimo moich normalnych początków o 7 rano i okazjonalnych późnych nocy nie musiałem zeskrobać lodu z przedniej szyby. Moje opony nie przejechały ponad milę śniegu. Moje panele instrumentów w samochodach nie wyświetlały temperatur poniżej zera. Innymi słowy, nie było to złe zimowe czasy dla tego dobrze podróżowanego pieszego, rowerzysty i kierowcy między grudnia a lutym. To samo dotyczy dziesiątek milionów innych.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze opony zimowe 2017/18
Dlaczego więc ciągłe, prawie histeryczne ostrzeżenia od „ekspertów”/ekspertów pogodowych BBC/komików, którzy nieustannie i niepoprawnie mówią narodowi nasze samochody, motocykle i buty do chodzenia mają być na śniegu i/lub poddawane indukującym wypadkom, niebezpiecznym podmiarze Temperatury? Zasadniczo to nonsens.
W najlepszym razie BBC Weather Kids and Girls przekształcili się w lekkich artystów, którzy, eee, nie są zabawni. W najgorszym przypadku jesteśmy poddawani fałszywym wiadomościom pogodowym.
W zeszłym tygodniu usłyszałem prezenter Radio 5 na żywo, który powiedział Wielkiej Brytanii, że na zewnątrz było zimno (jest zima, kolego!) I że wnętrze jego samochodu było ubrane w lód, który spadł na niego, gdy próbował prowadzić. Naprawdę? Jechałem na Islandii, Grenlandii, Północnej Szwecji, Alasce, Azji Północno-Wschodniej, Rosji, Kanadzie Północnym Terytoriom i wielu miasteczkach jednokierowych w okręgu arktycznym-i nigdy nie doświadczyłem lodu wewnętrznego. Jednak wierzymy, że facet z Beeb cierpiał z niego w łagodnym Manchesterze.
Nadawca państwowy ma okropną, sprzeczną rutynę polegającą na informowaniu 45 milionów kierowców Wielkiej Brytanii, że „my” czekamy na lodowate, śnieżne, sub-zerowe temperatury i zdradzieckie warunki drogowe, gdy przeważająca większość z nas nie jest. O ile nie podróżujesz, w dół lub po całej Wielkiej Brytanii, krajowe prognozy pogody i raporty są stratą czasu i pieniędzy. Kierowca, powiedzmy, Brighton troszczy się o śnieg (rzekomo) w szkockich wyżynach, tak samo, jak Highlander troszczy się o silne wiatry na południowym wybrzeżu Anglii.

Nadszedł czas, aby pszczół i inni upuścili swoje kosztowne, czasochłonne, zazwyczaj szarej, głównie nieistotne krajowe transmisje pogodowe i skupił się na znacznie dokładniejszych, mniej rewelacyjnych, wolnych od komedii lokalnych biuletynach. Czy jestem jedynym, który podejrzewa, że ​​nasz normalnie przeciwny nadawca stanowy i znany rząd kierowcy, który finansuje, że próbują odstraszyć ludzi zdradzieckich, pokrytych śniegiem dróg, które są niczym innym?
Przeczytaj nasze najlepsze pomysły na jazdę zimą…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *