Donald Trump’s Old Cadillac Limo w sprzedaży za 50 000 funtów w Gloucestershire

Dec 12, 2022 Uncategorized

Rzadka, limitowana edycja Cadillac Limousine Zbudowana dla Prezydenta USA Donald Trump jest w sprzedaży w salonie w Gloucester za okazała suma 50 000 funtów, pojawiła się .
Zbudowany w 1988 r. „Cadillac Trump” był pierwotnie częścią planowanego serii 50 samochodów z nazwą Mogula, ale w czymś, co wydaje się być prawdziwym stylem Trumpa, „Donald” kupił tylko jedną i tylko dwie jednostki zostały ukończone przez The the the the the the the producent.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Top 10 najlepszych samochodów filmowych wszechczasów
Samochód dostarczony tutaj w Wielkiej Brytanii jest w sprzedaży od jakiegoś czasu, ale był naprawdę własnością samego biznesmena przez okres po tym, jak zjechał z linii produkcyjnej. Limo był rzekomo używany przez członka rodziny – uważany za jego tatę – zanim przybył do Wielkiej Brytanii w 1991 roku.
7

Wyposażony w 5,0-litrowy silnik benzynowy i automatyczną skrzynię biegów, limuzyna Cadillac Trump ma 45 000 mil na liczniku licznym i wydaje się być w stosunkowo dobrym stanie. Nic dziwnego, że wnętrze wykończone jest drobną skórę i ozdoby z drzewa różanego, a nawet składa się z luksusowych dodatków, takich jak szafka na napoje, niszczarkę papierową i faks. W końcu ma prawie 30 lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *