Nowy Ford Fiesta ST dostaje 222 KM dzięki znacznie więcej Mountune Magic

Jul 23, 2023 category

Nowy Ford Fiesta ST został wreszcie zapewniony przez eksperta Tunera Mountane, z nowym pakietem strojenia, który naprawdę ma nadzieję, że będzie tak widoczna jak ta jedna dostarczone w gorącym klapie z poprzedniej generacji.
Nazywany M225, pakiet aktualizacji wzrasta ogólna moc z 197 KM do 222 KM, podczas gdy moment obrotowy znacznie również puchnie, aż maksymalnie 340 nm.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze gorące hatchbacki do zakupu
Nowy zestaw indukcyjny dla trzycylindrowego silnika z turbodoładowaniem jest niezbędny do odblokowania tych nowych wyjść. Oprócz tego, że Mountune oświadcza, że ​​Fiesta ST M225 jest zdolna do 0-62 km / h w mniej niż sześć sekund-5,95 sekundy, aby być dokładnym-podczas gdy sekunda została wycięta z bieguni 31 km / h 31 km / h. Mountune stwierdza, że ​​zmodyfikował również krzywą momentu obrotowego Fiesta ST, a moment obrotowy był wcześniej podany, a także znacznie bardziej konsekwentnie w całym zakresie obrotów.
Co ciekawe, aktualizacja M225 jest mocno powiązana z nową aplikacją na smartfony o nazwie Smartflash, a także jest istotną częścią pakietu.
Zasadniczo aplikacja rozwija się w trybach jazdy wyboru wspólnego samochodu. Przełącz kalibrację wydajności na SmartFlash, a także 222 KM, a także 340 Nm pakietu M225 zostaje w całości uwolniona, wraz z znacznie bardziej agresywną funkcją zarządzania, a także deklaracją Mountune jest głośniejszą nutą wydechową.
Dwie znacznie więcej kalibracji są częścią SmartFlash: Stock, a także antykradzież. Zapas zwraca Fiesta ST do fabrycznej mocy wyjściowej, a także poziomów wydajności, podczas gdy anty-kradzież całkowicie unieważnia pojazd.
Gdzie indziej nabywcy pełnego zestawu otrzymują znak towarowy Mountune, adapter Bluetooth wymagany do połączenia aplikacji bezpośrednio z samochodem, a także sytuację zamka, aby utrzymać adapter. Pełny zestaw M225 kosztuje 662 £, jednak właściciele, którzy właściciela Zaktualizowali już swoje systemy indukcyjne za pomocą części Mountune, które mogą kupić tylko pakiet Smartflash, a także tryby jazdy w ramach pakietu światła za 479 GBP.
Czy uważasz, że 222 KM jest wystarczającą moc dla Fiesta ST? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *