Nowa podstawowa Audi E-Tron 50 Quattro w sprzedaży teraz

Feb 14, 2023 Uncategorized

Audi zaktualizował swój zakres SUV-ów E-Tron, dodając ulepszony system chłodzenia, bardziej wydajny system hamowania regeneracyjnego i nowy e-tron na poziomie podstawowym E-Tron 50 Model Quattro, który ma mniej mocny elektryczny układ napędowy i mniejszy zasięg. Zaktualizowany zakres E-Tron jest teraz w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a ceny zaczynają się od 59 990 GBP.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Nowa podstawowa Audi E-Tron 50 Quattro ma mniejszy pakiet akumulatora o mocy 71 kWh i mniej silną wersję flagowego modelu, napędu napędowego na cztery koła. Opracowuje 308 KM i 540 nm momentu obrotowego w nowym SUV-a-elektrycznym modelu bazowym, w porównaniu z zasięgiem 55 Quattro 402 KM i momentem obrotowym 664 Nm.
• Najlepsze samochody elektryczne w sprzedaży teraz
W rezultacie prędkość maksymalna Audi E-Tron 50 Quattro jest zmniejszona do 118 km / h, a 0–62 km / h zajmuje około sekundę dłuższej niż model po 6,8 sekundy. Zakres dla 50 quattro również spada do około 190 mil, chociaż model bazowy nadal odzyska 80 % opłaty w zaledwie 30 minut po podłączeniu do komercyjnej szybkiej chary.
Audi przerobiło również flagowy układ napędowy E-Tron 55 w ramach aktualizacji technicznej SUV-ów, zwiększając ilość dostępnej zasilania, jaką może wytworzyć pakiet baterii 95 kWh i poprawia zasięg SUV-a o 15 mil-zwiększając maksymalny zasięg samochodu do 250 mil. Przedni silnik E-Tron jest również wyłączony podczas podróży, co według Audi poprawia wydajność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *