Czysta furgonetka robi dobre pierwsze wrażenie

Jan 6, 2023 Uncategorized

wiodącym specjalistą od furgonetki, Vanarama, ostrzega handlowców, że stan ich samochodu może mieć dramatyczny wpływ na to, czy dostaną pracę, czy nie.
Od elektryków i hydraulików po stolarki i malarzy, Vanarama ostrzegł, że stan furgonetki firmy jest ważny dla dobrego pierwszego wrażenia, przyciągając podobieństwa z pojawieniem się do rozmowy kwalifikacyjnej w inteligentnej koszulce i remisie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najważniejsze samochody dostawcze sprzedaży w 2013 roku
Vanarama twierdzi, że znacznie ponad połowa respondentów z jej ankiety powiedziała, że ​​martwi się, jak dobry był handlowiec, gdyby nie mogli sobie pozwolić na prowadzenie dobrego pojazdu. Ponadto trzeci powiedział, że martwią się również o swoją niezawodność.
Andy Alderson, dyrektor zarządzający Vanaramy, powiedział: „Zarówno z naszego własnego doświadczenia związanego z korzystaniem z handlowców, jak i słuchanie anegdotycznych informacji zwrotnych od naszych klientów, instynktownie wiedzieliśmy, że furgonetka w złym stanie może stworzyć niewłaściwe wrażenie na temat handlowca, potencjalnie wpływającym na to, że potencjalnie wpływa Otrzymana ilość pracy, cena, a ostatecznie reputacja ich firmy. Nasze ostatnie badania postrzegania konsumentów nie tylko potwierdziły to, ale skrystalizowały, jak niezbędny jest samochód handlowca w zdobywaniu nowych klientów ”.
Zrozumiałe jest, że niektóre firmy mogą uważać na zastąpienie starej furgonetki z powodu problemów związanych z przyszłymi dochodami. Ale nie wszystko jest utracone, ponieważ Vanarama oferuje szereg wspaniałych rabatów.
• Wybór najlepszej furgonetki
Alderson powiedział: „W Vanarama, dzięki rabatom związanym z wolumenem, które możemy uzyskać, sprawiamy, że handlowiec będzie bardzo ekonomiczny, aby prowadzić nową furgonetkę. Płatności leasingowe na zupełnie nowej furgonetce może być często tańsze niż zakup starej furgonetki na wynajęcie zakup.
„Ponadto obniżone koszty biegu nowej furgonetki o znacznie bardziej ekonomicznym silniku i bez wcześniejszej zużycia, które implikują niższe koszty konserwacji, oznacza to, że może to mieć lepszy sens finansowy niż prowadzenie tańszej używanej furgonetki, szczególnie biorąc pod uwagę wpływ an Starsza furgonetka może mieć przyszłe dochody, jak podkreślono w naszych badaniach ”.
Alderson kontynuuje: „Nasze badania wzmacniają to, co wielu z nas już wie – liczy się pierwsze wrażenia”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *