Rządowe styl „kultowego” elektromagnetycznego punktu ładowania pojazdu elektrycznego

Aug 25, 2022 category

Rząd ujawnił swój styl nowego punktu ładowania pojazdu elektrycznego, który, jak twierdzi, „mógł być tak znany jak fantastyczna brytyjska pudełko publikacji, autobus London lub Black Cab ”.
Royal College of Art, a także PA Consulting otrzymały dotację w wysokości 200 000 GBP z biura za samochody zero wypisu (Ozev) – część wydziału transferu (DFT) – w celu stylizacji nowej ładowarki. Ujawniony na szczycie COP26 w Glasgow, DFT stwierdza, że ​​„priorytetowo traktuje włączenie i prostotę użytkowania”, opracowany z wkładem grup dostępności, oprócz rządu regionalnego, konsumentów i przemysłu.

Home Electric Vehicle Chargers: Dokładnie jak wybrać ściankę, a także zainstalować

Oprócz oferowania wyższej opcji ładowania obiektów dla władz regionalnych, a także innych, tak naprawdę ma nadzieję, że Chargers skończy się kawałkiem renomowanych brytyjskich mebli ulicznych, które „podniosą zrozumienie, a także emocje” wokół EV, jako DFT zobowiązuje się do opracowania „jednej z najwygodniejszych, przyjaznych budżetowi, a także niezawodnymi sieciami ładowania na świecie”.
Wielka Brytania również była pierwszym krajem na świecie, który zobowiązał się do wycofania sprzedaży wszystkich nowych HGV HGV. Osoby ważące 26 ton, a także poniżej, będą musiały być zero emisji do 2035 r. – dokładnie tak samo jak pojazdy – podczas gdy producenci cięższych samochodów mają do 2040 r., Aby przestać korzystać z silników Diesla.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Nowe badania badań nad Bloomberg New Energy Finance, zlecone przez prezydencję policjanta brytyjskiego, prognozuje, że samochody zero emisji uwzględniają 70 procent wszystkich nowych sprzedaży pojazdów na całym świecie w 2040 r. – projekcję, która podwoiła się w ciągu ostatnich pięciu lat.
Grant Shapps, Sekretarz Specyfiy for Transport, skomentował: „Aby wesprzeć przejście do EVS, integralna jest, że mamy udogodnienia, aby go wspierać. Moją wizją jest, aby Wielka Brytania miał jedną z najlepszych sieci obiektów eV na świecie, z wyjątkowym stylem brytyjskim w sercu. ”
Sprawdź nasze najważniejsze sugestie dotyczące opłaty za pojazd elektryczny w Wielkiej Brytanii …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *