„Czy to naprawdę ma znaczenie, gdzie JLR buduje następnego obrońcy?”

Jul 30, 2023 category

Więc JLR będzie budować nowego obrońcę na Słowacji i, zgodnie z oczekiwaniami, z niektórych kwartałów było sporo „końca świata”.
Ale dla mnie o wiele bardziej istotne jest, aby Jaguar Land Rover budował fantastycznego nowego obrońcy Land Rover niż tam, gdzie jest zbudowany. A jeśli jesteśmy szczerzy, wielu kupujących nie będzie wiedziało, gdzie jest zbudowany, a nawet mniej prawdopodobne jest, że dbają o to, co robi samochód i jak to robi.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Nowa fabryka JLR na Słowacji w celu zbudowania nowego obrońcy
Oczywiście byłoby pięknie, gdyby JLR miał zbudować samochód w Wielkiej Brytanii, ale jako brytyjska firma musi podjąć najlepszą decyzję firmy-nawet jeśli oznacza to budowanie samochodów poza Wielką Brytanią.
Jest to konkurencyjny rynek, zwłaszcza w przekonaniu korporacji do budowania roślin i intensywnego inwestowania w Twoim kraju-Słowacja wykonuje dobrą robotę, a VW Group i Kia produkują produkty wysokiej jakości z fabryk. Bez wątpienia fabryka JLR w Nitra zrobiłaby dokładnie to samo.
Ostatecznie taka decyzja głównie kosztuje. Zastanawiam się, jak ciężko rząd Wielkiej Brytanii walczył o zbudowanie nowego zakładu? A może perspektywa Wielkiej Brytanii opuściła UE po nadchodzącym referendum coś, o co martwił się JLR?
Zagraniczne jaguary i land Rovers nie mają się martwić-jak wielu potencjalnych właścicieli małych rodaków są odkładane przez samochód budowy w Austrii, a nie Oksfordzie? I jak wielu właścicieli Audi Q7 obawia się, że ich samochód został zbudowany w tej samej słowackiej fabryce co Skoda Citigo?
Słowacka roślina, a także fabryki w Brazylii, Chinach, Indiach i Austrii, jest niezbędna, jeśli JLR chce podwoić obecne 500 000 rocznie. I, jak może się to wydawać, nietypowe, nowa roślina na Słowacji pomoże chronić jeszcze znacznie więcej pracy JLR w domu.
Czy uważasz, że następny obrońca powinien zostać zbudowany w Wielkiej Brytanii? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *