Według BMW, Franka Van Meel, w pełni elektrycznych samochodów BMW M

Mar 11, 2023 category

Czysty elektryczny samochód BMW M jest „nieunikniony” BMW.
Mówiąc wyłącznie z Auto Express na niedawnym programie motoryzacyjnym w Detroit, Meel powiedział nam: „Tak się stanie, ale pytanie brzmi, kiedy to się stanie. Obecnie nadal mamy moc wagi z elektryfikacją, co utrudnia dopasowanie do filozofii sportów motorowych. ”
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Aby pomóc w wypełnieniu luki między obecnym zakresem pojazdów w dywizji M a modelem w pełni elektrycznym, hybrydowe układy napędowe zostaną po raz pierwszy wprowadzone do składu M. Zamiast zwiększyć wydajność, system będzie priorytetowo traktować wydajność.
• Najlepsze samochody elektryczne w sprzedaży
„Widzimy już funkcję Stop/Start do pojazdów M, a następnym krokiem jest elektryfikacja. Na koniec będzie to również czyste elektryczne, ale zajmie to trochę czasu – dodał Meel. „Oczywiście jesteśmy w bliskim kontakcie z grupą Project I, angażując się w nową generację technologii komórkowych, silników elektrycznych, systemów wagowych i chłodnictwa, kiedy jest właściwy czas, aby zrobić kolejny krok”.
Jednak Meel wykluczył możliwość opracowanego przez M BMW i8. Mimo że dwie pod marki ściśle współpracują ze sobą nad nowymi technologiami, poślubienie tych dwóch razem nie jest częścią długoterminowego planu. „To nie miałoby sensu”, powiedział Meel Auto Express. „To dwa różne kierunki. M dotyczy bezkompromisowego sportu motorowego, podczas gdy projekt I patrzy w przyszłość i jest bezkompromisową wydajnością ”.
Czy jesteś podekscytowany możliwością elektrycznych samochodów BMW M? Daj nam znać poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *