Nowy Audi A5 ujawnił przed wydaniem w listopadzie 2016 r.

Feb 18, 2023 Uncategorized

Nowy Audi A5 został ujawniony na imprezie w Audi’s Ingolstadt Home, z sportowym dwudrzwiowym coupe opartym na najnowszym salonie A4. Jest dostępny teraz i kosztuje od 30 700 £, a wariant Hot S5 kosztuje od 47 000 £.
Przed wielkim odkryciem mieliśmy okazję porozmawiać z projektantem Frankiem Lamberty’em, który sprowadził nas po nowym modelu.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

„Najważniejszą różnicą w stosunku do nowego A5 jest nos”, powiedział nam, „ponieważ istnieje teraz wyraźne różnicowanie między A4 i A5. Reflektory są nieco wyższe, a A4 ma ostrzejszy, czystszy wygląd. A5 jest bardziej emocjonalnym projektem. ”
Kratka A5 jest niższa i szersza niż wcześniej, a zagniewanie, które płyną na zewnątrz nad i poniżej reflektorów, dodają mięśni do nosa samochodu. Jest też wybrzuszenie maski, które dodaje bardziej sportowego wyglądu w połączeniu z szerszymi wlotami powietrza i chromowanymi detalami na zderzak dla tego modelu S5.
• Przeczytaj pierwszy dysk nowego Audi A5 tutaj
24
O naszej reklamie tej reklamy

Reszta samochodu będzie jednak znana właścicielom obecnego modelu, ponieważ ma podobne wskazówki projektowe. Lamberty powiedział nam, że poprzedni samochód był uważany za „arcydzieło” projektanta, a wyzwaniem dla tego modelu było poprawa tego dzięki bardziej subtelnym poprawkom. Po bokach A5 znajdują się nowe zagniecenia, a także szerszy tylny koniec z szczuplejszymi tylnymi światłami LED. Światło hamulcowe znajduje się teraz również w górnej części tylnej szyby przedniej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *