Jaguar XE Landmark Edition uruchomiono na 2018 r.

Jun 9, 2022 Uncategorized

Nowe wydanie specjalne Jaguar XE wylądowało w formie XE Landmark Edition, która jest teraz dostępna do zamówienia w brytyjskich dealerach.
Nowy dodatek do gniazda składu XE w kierunku górnego końca zasięgu i opiera się na istniejącym modelu R-Sport. Sportowy przedni zderzak, tylny spoiler do ust i boczne spódnice wstrzykują agresję na zewnątrz, podczas gdy XE Landmark Edition jeździ także na unikalnych 18-calowych kołach aluminiowych wielopokonowych.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze salony wykonawcze w sprzedaży 2018
Gdzie indziej czapki lusterek, obudowa kratki i otwory wentylacyjne są wykończone w błyszczącej czerni, ze specjalnym odznaką przełomowych w bocznych otworach wentylacyjnych. Dostępne są tylko trzy kolory farb zewnętrznych, z metalicznymi białymi, czerwonymi lub czarnymi odcieniami bez kosztów.
8

Wewnątrz większość wnętrza jest podniesiona z modelu R-Sport, z foteliami sportowymi tapicerowanymi perforowaną skórą. 10-calowy system informacyjno-rozrywkowy Jaguar Land Rover jest standardowy, wraz z nawigacją satelitarną i łącznością Bluetooth.
Reflektory ksenonowe są konwencjonalne, podobnie jak zawieszenie sportowe, wewnętrzne oświetlenie otoczenia i funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne hamowanie awaryjne i pomoc w utrzymaniu pasa. Poziom konwencjonalnego sprzętu i technologii na punkcie punktu orientacyjnego nie jest jednak większy niż w R-Sporcie R, więc wszystkie zmiany są ograniczone do unikalnych poprawek projektu zewnętrznego i podobnych zmian wykończenia i wykończenia w środku, takich jak satynowe wykończenie Chrome zastosowane na krawędzie konfiguracji informacyjno -rozrywkowej.
XE Landmark przybywa z wyborem silników Diesla i Benzynowych, chociaż pełny wybór XE nie jest dostępny. 2,0-litrowy z turbodoładowaniem 296-litrowy z turbodoładowaniem 296-litrowy z turbodoładowaniem 296-litrowy turbodoładowany z turbodoładowaniem 296-litrowy z turbodoładowaniem jest nieobecny, więc XE Punkty XE zaczyna się od 36 995 funtów za samochód wyposażony w 2,0-litrowy Diesel o pojemności 2,0 litra 178 KM reczna skrzynia biegow.
Przeczytaj naszą pełną dogłębną recenzję Jaguara XE tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *