Rams lub patrioty? Wybierz swój wybór w weekend Copart

Apr 15, 2022 category

jest na nas. Los Angeles Rams obsługuje nową Anglia Patriots w tej niedzielę, 3 lutego 2019 r., W Mercedes-Benz Stadium w Atlancie, GA.

Nie udaj się do dużej gry? Walczą z uświadomieniem, że podnoszenie Lombardi Trophy sygnalizuje sześciomiesięczną suszę piłki nożnej? Nie jesteś sam.

Na szczęście Copart ma sposób na wygranie dużego i wypełnienia przestrzeni wielkości piłki nożnej w swoim życiu. Podobnie jak NFL, możemy zaoferować pamięci Rams, Patriotów, a nawet miejsce w Mercedes-Benz w naszych nadchodzących aukcjach Auto Online. Różnica polega na tym, że możemy włączyć cię z widza, do właściciela.

Zobacz nasz kup teraz Jeep Patriot Stock

2009 Jeep Patriot Sport Kupuj teraz Cena: 1,300 USD # 56341998 Lokalizacja: NY – Albany Data sprzedaży: 2/4/19 Podstawowe obrażenia: Normalne podświetlenie zużycia: Run and Drive Verified

Zobacz nasz zakup teraz Dodge Ram Stock

2016 RAM 1500 SLT Kup teraz Cena: $ 16.300 LOT # 44714738 Lokalizacja: FL – Miami South Sprzedaż Data: 2/6/19 Podstawowe obrażenia: Minor Dent / Scraples Highlight: Run and Drive Verified

Zobacz nasz kup teraz Mercedes-Benz

2009 MERCEDES-BENZ GL Kupuj teraz Cena: 10,700 USD # 23283399 Lokalizacja: ma – South Boston Sprzedaż Data sprzedaży: 2/4/19 Uszkodzenia pierwotne: Normalny zużycie: Run and Drive Verified

Szukasz czegoś innego? Przeszukaj nasze zapasy lub sprawdź nadchodzącą listę sprzedaży najbliższej lokalizacji Copart You i Your Team NFL!

Chcesz oglądać samochody osobiście?

Przeglądanie i kontrola samochodów jest dostępna na spotkanie lub w różnych godzinach oglądania dla członków CopArt. Skontaktuj się z lokalizacją przechowywania partii na wizyty i wyświetlanie czasów. Zarejestruj się, aby zostać członkiem Copart za darmo już dziś.

Chcesz umieścić ofertę pojazdu z Copart?

Członkowie muszą zarejestrować się w Copart.com, aby mogli się licytować.

Czy jesteś
Planujesz licytować te samochody, czy nie, pamiętaj o życiu na żywo, online
Aukcja do oglądania, jak są oferowane najwyższym oferentom!

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
LinkedIn.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *