Grupy bezpieczeństwa dróg ograniczenie napędu napojów o oko

Jun 12, 2022 category

Zrzucanie limitu napoju napoju, oferując wytyczne dotyczące usuwania samochodów i ciężarówek, a także kontynuację awansu szofeur Dostarczaj bezpieczeństwo (PACT), a także Instytut Zaawansowanych Kierowców (IAM) w odpowiednich manifestach bezpieczeństwa dróg.
W tym tygodniu oznaczając Krajowy Tydzień Bezpieczeństwa Drogi, a także kolejne wybory powszechne w maju 2015 r .
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Posłowie chcą, aby zabójcy szoferzy zajmowali się zarzutami zabójstwa
Pakty skupiają się na ograniczaniu obecnego limitu alkoholu we krwi z 80 ml do 50 mg/100 ml. „Zmniejszenie limitu napędu byłoby dla nas dużym problemem”-powiedział rzecznik. „Szkocja, a także Irlandia Północna wyglądają, jakby to zrobią. To pozostawia Anglię, Walię i Maltę jako jedyne kraje europejskie o tak wysokim limicie. ” Pakty uważa, że ​​może to zaoszczędzić co najmniej 40 osób rocznie.
Również w manifestu organizmu jest powrót do krajowych celów dotyczących zmniejszenia liczby zgonów drogowych, a także ofiar rocznie – złomowanych pod obecnym rządem. „Cele nie są magicznym rozwiązaniem, jednak jest to stwierdzenie intencji” – wyjaśnił rzecznik. „Zapewnia władzom regionalnym coś do pracy, a także pomaga ożywieniu zasobów, ponieważ bezpieczeństwo drogi stara się teraz walczyć z innymi problemami, takimi jak dobrostan dzieci”. Pakty również chcą, aby rząd przyjął czas na pojedynczy/podwójny letni czas – stawiając Wielką Brytanię godzinę przed GMT w sezonie zimowym, a także dwie godziny na lato. Oświadcza to, że może to uratować 50 osób rocznie.
Tymczasem jeszcze więcej edukacji dla wszystkich szoferów jest sercem programu IAM. „Chcemy, aby szofery jechali na wyższy poziom”, powiedział nam rzecznik.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *