Nowy SUV Subaru Forester sprawia, że ​​debiut w Nowym Jorku

Aug 27, 2022 category

Okładki zostały wykonane z zupełnie nowego Subaru Forester na New York Show 2018, a rywal Mazda CX-5 spodziewa się, że pojawi się do sprzedaży w Wielkiej Brytanii przed koniec roku.
Marka deklaruje, że leśnictwo łączy wytrzymałość SUV -a z funkcjonalnością, podczas gdy stylizacja pobiera wskazówki z włazu Impreza, oprócz koncepcji Visiv Future, która była po raz pierwszy widoczna na Tokyo Show 2015.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze SUV -y i 4x4s 2018
Nowy Forester oparty jest na najnowszej platformie Subaru Global Platform (SGP), którą dzieli z projektami takimi jak nowy XV i Impreza. Nowy 2,5-litrowy czterocylindrowy silnik wtryskowy w poziomie jest wyróżniającym się funkcją, która wynosi 90 procent nowa w porównaniu z poprzednim 2,5-litrowym silnikiem.
14

Platforma jest zaprojektowana w celu dopasowania do benzyny, hybrydowej i całkowicie elektrycznych układów napędowych, więc wydaje się, że pewna hybrydyzacja może się wydawać z powodu braku oleju napędowego. Subaru nie zaoferuje silnika Diesla, ponieważ planuje całkowicie zakończyć produkcję spalania ropy w 2019 roku.
• Wszystkie najnowsze z New York Motor Show 2018
Podobnie jak XV, będzie funkcjonować transmisję CVT Subaru w różnorodności, ponieważ jest to jedyna skrzynia biegów, którą można zintegrować z systemem bezpieczeństwa opartego na kamerach z całego zasięgu. Funkcje napędu na cztery koła.
14

Forester debiutuje również nowy system śledzenia sterowników Subaru. Jest to pierwszy w historii wykorzystanie technologii, która może ostrzec kierowcę o wskazaniach senności lub odwrócenia uwagi na drodze, a także natychmiastowe dostosowanie ustawień, w tym pozycji siedzenia, kąty lusterek drzwi, a także preferencje klimatyzacyjne. 8-calowy system informacyjno-rozrywkowy ekranu jest teraz opcją, podczas gdy Apple CarPlay i Android Auto są dostępne.
Nowy leśnik trafi do sprzedaży w USA jesienią, a sprzedaż europejska prawdopodobnie będzie zgodna z końcem roku.
Sprawdź naszą dogłębną ocenę Subaru Forester…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *