Mazda 2 Venture Edition

Apr 19, 2023 category

Mazda 2 Venture Edition została ogłoszona przez japońską firmę. Wydanie specjalne oparte jest na pięciodrzwiowej Tamurze, ale ma wiele dodatkowego zestawu.
Edycja Venture ma na sobie 16-calowe felgi aluminiowe, bodykit, przednie foglampy i szkło prywatności, podczas gdy w środku znajduje się 5,8-calowy ekran dotykowy TomTom Sat-Nav, połączenie telefonu Bluetooth, kontrola klimatu i tylne okna elektryczne. Jest dostępny w sześciu kolorach, z dwoma odcieniami wyłącznie dla przedsięwzięcia – Dolphin Grey i Burgundii Red.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Ponieważ opiera się na Tamurze, standardowe wyposażenie obejmuje również poduszki powietrzne z przodu, boczne i zasłony, zdalne środkowe blokowanie, regulacja wysokości siedzenia kierowcy, skórzana kierownica z elementami sterującymi audio, radio CD z podnośnikiem pomocniczym i cztery głośniki, składane tylne siedzenia 60/40, rozdzielone tylne siedzenia 60/40 oraz alarm kategorii Thatcham 1.
Edycja Venture jest zasilana niezmienioną wersją czterocylindrowego silnika o pojemności 13 KM, dostarczającą 56,5 mpg i 115 g/km CO2.
Wprowadzono 1500 edycji venture, a teraz jest ono w sprzedaży od 12 995 £, co stanowi tylko 1000 GBP o wiele więcej niż Tamura. Mazda wprowadziła również 5,9 % wskaźnik finansów w 2 Venture Edition, który jest dostępny do 31 lipca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *