Luksusowy dwudrzwiowy Rover SV Coupe AXED

May 28, 2023 Uncategorized

Variety Rover SV Coupe został osiany przed dostarczeniem jednego przykładu, potwierdził Land Rover.
Ultra-ekskluzywną dwudrzwiową wersją Range Rover była gwiazda Land Rover Stand na zeszłorocznym pokazie motoryzacyjnym w Genewie. Miał to być Wydział Specjalnego Operacji samochodów Jaguara Land Rover w Coventry, a produkcja została zorganizowana na poziomie 999 jednostek.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze wysokiej klasy samochody i ciężarówki w sprzedaży najlepiej teraz
Koszt początkowy dla 5,0-litrowego doładowania benzyny V8 wyniósł 240 000 funtów-ale źródła Land Rovera zadeklarowały, że niektórzy wczesni klienci wskazują swoje samochody i ciężarówki tak samo, jak 340 000 funtów.
14
O naszej reklamie tej reklamy

Jednak niecałe 12 miesięcy po tym debiucie na całym świecie Land Rover przyznał, że Auto ujawnił, że samochód nie zostanie opracowany. Źródło nalegało, aby decyzja nie była związana z żądaniem – chociaż Land Rover odmówił ujawnienia dokładnie, jak wiele z 999 prospektywnych miejsc zakupu zostało wypełnionych.
„Podjęliśmy trudną decyzję o powiadomieniu naszych klientów, że Variety Rover SV Coupe nie przejdzie do produkcji”, stwierdził rzecznik. „Zamiast tego koncentrujemy nasze zasoby i inwestycje na następnej generacji światowej klasy produktów”.
Przeniesienie jest ciosem dla specjalnych operacji samochodowych, która istnieje, aby stworzyć znacznie bardziej ekstremalne wersje każdego modelu Jaguara i Land Rovera, przekraczając granice umiejętności, wydajności i luksusu w terenie. Ale rzecznik dodał: „Specjalne operacje samochodów nadal rozwija się interesujące samochody. Zupełnie nowy Jaguar F-Pace SVR znajduje się kilka tygodni od pierwszych dostaw i mamy wiele nowych projektów w rozwoju. ”
SV Coupe może być cierpiącym na lepsze skupienie się na marginesach przychodów w Jaguar Land Rover, który próbuje wyeliminować 2,5 miliarda funtów z bazy kosztów i obecnie zwalnia 4500 pracowników. Samochód przewożił zaledwie dwa panele ciała z rutynowego Rovera Variety – dolnej części tylnej klapy i maski – i to wyjątkowo niestandardowe podejście mogło skupić się również na specjalnych klientach i niewystarczające na najniższej rentowności. Upadek sprzedaży w Chinach – potencjalnie niezbędny rynek samochodu – może również wpłynąć na decyzję.

Czy jesteś niefortunny, widząc upadek odmiany Rover SV Coupe? Pozwól nam zrozumieć twoje myśli poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *