Jaguar Land Rover wraca do zysku w III kwartał pomimo pandemii

Dec 16, 2022 Uncategorized

Jaguar Land Rover wydał swoje finanse na trzeci kwartał tego roku budżetowego, ujawniając zysk przed opodatkowaniem w wysokości 439 milionów funtów od września do grudnia 2020 Coronawirus Pandemic i Brexit.
Liczba ta jest najlepszym występem w trzeciej kwarcie, który Jaguar Land Rover ma zapisanie, pokazując poprawę o wartości 121 milionów funtów w tym samym okresie ubiegłego roku. Podobnie jest o 374 miliony funtów z kwartału, kiedy Wielka Brytania była pod pierwszym blokadą Coronawirus.

Przyszłość Jaguar Land Rover: JLR Design Boss ujawnia wszystko

Jednak sprzedaż JLR nie osiągnęła jeszcze silnego wyzdrowienia. Firma przesunęła 128 469 samochodów w trzecim kwartale, a także chociaż jest to 13,1 procent poprawy w drugim kwartale, wciąż jest o dziewięć procent za wyników sprzedaży firmy z kwartału w roku budżetowym 19/20.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Podobnie jak wiele firm, JLR miał ciężkie kilka miesięcy. Marka odnotowała stratę w wysokości 501 milionów funtów na koniec roku budżetowego 19/20, po którym nastąpiła dodatkowa strata 413 milionów funtów w pierwszym kwartale bieżącego roku budżetowego.
Aby zarządzać stratami, JLR zwiększył inicjatywę obniżenia kosztów opłat w marcu 2020 r., A także firma ma nadzieję, że program zaoszczędzi łącznie 2,5 miliarda funtów do końca marca tego roku. Program zaoszczędził firmę 400 milionów funtów w samym 2 20/21 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *