Nowy Audi Q8 SUV 2018: Pełne szczegóły, a także oficjalne zdjęcia

Apr 20, 2022 Uncategorized

To jest Audi Q8, rodzeństwo niemieckiej marki do Q7 i nowy wpis w stopniowo wybitnym sektorze SUV -ów Coupe. Jest to rywal dla BMW X6 i Mercedesa Gle, a także będzie wyceniony na około 65 000 funtów, gdy trafi do sprzedaży latem.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Q8 ma 4986 mm długości – więc jest naprawdę o około 66 mm krótszy niż Q7. Jednak podziela rozstaw osi samochodu, a także dłuższy niż zarówno X6, jak i GLE. Jest podobnie 27 mm szerszy niż Q7, a także ten – wraz z niższą linią dachu – zapewnia nowemu przyjazdowi bardziej agresywną, stylową postawę.
• Najlepsze 4x4S oraz SUV -y w sprzedaży
Z przodu Q8 ma wpływ na jedną kratkę ramy pod wpływem oryginalnego Audi Quattro. Styl podobny do coupe, a także zgrabiony tylny ekran są subtelniejsze niż na jednym z kluczowych konkurentów, co oznacza ulepszoną powierzchnię kabiny, a także większy rozruch. Tył pojazdu otrzymuje podobny podpis oświetlenia do najnowszej limuzyny A8.
31

Nowy Q8 będzie oferowany w opcji 12 kolorów, a także będą różne ilości, a także uzupełnienie tworzywa sztucznego, w zależności od wybranego poziomu wykończenia. Podstawowe Q8 otrzymają szare plastikowe otoczenie na kołach, podczas gdy wydania wyższe specyfikacje będą pomalowane na łuki, a także matową powierzchnię na przedniej osłonie kratki, wykończenia prędkości, a także tylnego dyfuzora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *