Nowa Alpina B4 Gran Coupe przybywa z 488BHP

Feb 25, 2022 Uncategorized

dla każdego, kto chce BMW M4 tempo o znacznie większej praktyczności i większy nacisk na komfort, istnieje nowa opcja Alpina. Firma – która została niedawno nabyta przez BMW – ujawniła B4 Gran Coupe, który jest zasilany przez M3 i M4 Turbo ‘S58’ Inline-Six.
Jest nieco na mocy w porównaniu do konkurencji M4 z wyjściem 488BHP, ale górna obrotowa figura 730nm Betters BMW przez znaczne 80nm. Tymczasem czas 0-62mph wynosi 3,7 sekundy (dwie dziesiąte szybciej niż M4), a prędkość maksymalna wynosi 187 milmy.

Nowy 2022 BMW M2 podlega testom nurburgring

Jego ciało 4 serii Gran Coupe wyróżnia go nawet znacznie więcej z oficjalnego samochodu M, który jest dostępny tylko jako coupe lub kabriolet. Jeszcze bardziej wzmacniający wygląd jest zestawem koła 20-muzonowych znaków drogowych Alpina, tutaj w kute 20-calowy formularz i waży tylko 12 kg każdy. Istnieje również splitter z przodu marki alpina, tylną spoiler rozruchu, quad-owalna wydech wyjściowy i opcjonalne naklejki typu Alpina Stripe.
Reklama – krótki artykuł trwa poniżej

Wskazówka, że ​​B4 Gran Coupe nie jest wspólnym bezkompromisowym samochodem wydajności, Alpina mówi IT “łączy emocjonalną dynamikę jazdy z wygodnym zwiedzaniem”. Modyfikacje podwozia obejmują dodatkowe 1,25 stopni negatywnego hamber dla frontowych kół, nowych przednich prętów przeciwlotniczych i na zamówienie sprężyna i konfiguracja przepustnicy.
7.

Zawijanie tych 20-calowych kołach są na zamówienie Pirelli P zero opon. Podczas rozwoju tych, Alpina twierdzi “równy nacisk położono na komfort jazdy i charakterystyki dynamiczne”. Pod kombinacją koła i opony są 395 mm dyski hamulcowe o powierzchni 395 mm ściśnięte za pomocą zacisków czterostałowych, z płytami 345 mm i pływającymi zaciskami rozmieszczonymi z tyłu. Opcjonalnie dostępna jest opcjonalnie wysokowydajny układ hamulcowy z wierconymi płytami kompozytowymi.
Wewnątrz można uaktualnić wnętrze z naturalnie opaloną skórą Lavalina. Istnieje specjalna nazwa tablica w pobliżu kontrolera idrive, podczas gdy Roundel BMW na kierownicy został przełączony dla logo alpina. Nawet klaster instrumentu cyfrowego został zmieniony, aby wyświetlić branding alpina i kolory na zamówienie.
Ceny w Wielkiej Brytanii dla B4 Gran Coupe nie zostały jeszcze ujawnione, ale w Niemczech, to 91 800 € (około 77 750 £).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *