„JLR Moving Discovery Production za granicą to tylko połowa historii”

Jul 17, 2022 category

Ty, drogi czytelniku, dlatego daleko widziałeś tak dobrze, jak tylko połowa opowieści o „JLR przeniesie całą produkcję Discovery do Słowacji”. Jestem tutaj, aby pokornie zasugerować, że jest jeszcze jedna, bardziej pozytywna strona historii.
To prawda, że ​​Land Rover wkrótce przestanie odkryć w Solihull i, niestety, zadania zostaną utracone. Jednak przynajmniej umieścimy te niekorzystne wiadomości w kontekście. Dwie godziny na drodze Land Rover Halewood jest w nieuchpolitowym zdrowiu, a także perspektywy zatrudnienia, które rzadko są jaśniejsze. Wynika to z niedawnego stwierdzenia, że ​​znacznie bardziej popularny, niedrogi i dostępny Discovery Sport będzie nadal składany na północnym zachodzie. Tak więc w przeciwieństwie do postrzegania, z którym mogłeś zostać, światowej klasy SUV-ów za pomocą odznak Discovery nadal będą opracowywane w Blighty.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze SUV -y, a także 4x4s z 2018 roku
I staje się lepiej, ponieważ firma również zweryfikowała również, że nowa wersja jeszcze bardziej niedrogiej, a także dostępnej Evoque zostanie również opracowana w Halewood. W niewytłumaczalny sposób ta doskonała wiadomość została lekceważona lub zignorowana przez wiele mediów. Jednak, jak powiedział mi mój facet w Land Rover, gdyby Nissan z Japonii zrobił coś podobnego do tego w Sunderland, byłaby to historia na pierwszej stronie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *