Audi High-end Variety Revamp: Świeże szczegóły dotyczące nowych Audi A7, A6, A8, a także Q8

Apr 18, 2023 category

Audi odnowią całą swoją odmianę pojazdów, a także wysokiej klasy pojazdów w ciągu najbliższych dwóch lat, z dodaniem Wysokiej klasy SUV z Q8 i nowe wersje saleny wykonawczego A6, 4-drzwiowe A7 Coupe, a także wysokiej klasy saloon A8.
Oprócz dostarczania wyborów zaawansowanych technologii, których nigdy wcześniej nie widziano w samochodzie podróżnym, nowa odmiana będzie również reagować krytyką wszystkich projektów Audi. Menedżer stylu Marc Lichte stylizował różne pojazdy, które są nadal wyraźnie Audis, ale mają wyższe różnice w stylu, w przeciwieństwie do istniejących modeli.
Audi A7: uderzające 4-drzwi o smaku RS
Najpierw łamie okładkę w przyszłym roku będzie nowa wersja flagowca Audi, A8, z własnym specjalnym stylem, który znów jest znacznie bardziej różny od obecnej różnorodności samochodów z wysokiej klasy marki. Następnie, jesienią, zostanie pokazany nowy Audi A7; niższe i szersze niż obecny pojazd z krótszym przedniego i tylnym zwisem.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Według Lichte na nowy styl A7 wpłynął jachty wyścigowe, a także pokazują „piękno, przyjemność i pewne zdystansowanie”! Zaprezentuje elegancki, stylowy nowy styl z pompowanymi łukami do koła we wszystkich modelach. „Chcemy uzyskać emocje RS w naszych podstawowych samochodach”, powiedział nam Lichte, ponieważ zasugerował, że projekty RS prawdopodobnie będą nawet o wiele bardziej ekstremalne.
Smukła, niska sześciokątna kratka jest rezerwowana przez wąskie reflektory z nowym akcentem w dziennym motywie Audi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *