Nowy Vauxhall Grandland X SUV: Ceny, a także specyfikacje

Feb 1, 2023 category

Vauxhall ma na celu uzyskanie większego kawałka rynku SUV -a z wieloma nowymi lub zaktualizowanymi crossoverami na horyzoncie. A także najnowsze: The Grandland X – rywal firmy dla modeli takich jak Ateca Seat i Volkswagen Tiguan.
Ceny, a także specyfikacje, a także największy SUV w odmianie Vauxhall, rozpoczyna się od 22 310 £, wyceniając go wyraźnie wyższą niż rywale, takie jak ATECA, jednak umieszcza go mniej więcej na równi z Peugeot 3008, z którymi dzieli swoją platformę.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovery w sprzedaży teraz
Ten wysoki koszt podstawowy zawiera wysoki poziom standardowego sprzętu. Uwzględniono ośmiocalową konfigurację informacyjno-rozrywkową ekranu dotykowego IntelliLink z wbudowaną nawigacją satelitarną, a także 18-calowe felgi aluminiowe, kontrola klimatu, a także system pomocy w Vauxhall w modelach linii technologicznej. Pomagania kierowcy, a także funkcje bezpieczeństwa, w tym asystent na martwym punkcie, rozpoznawanie wskazań ruchu, ostrożność odejścia z pasa, a także asystent, a także automatyczne wycieraczki, a także reflektory są również standardowe.
Projektowanie Nav Tech Line jest jednak skierowane do nabywców floty. Vauxhall uważa, że ​​nabywcy osobistej wybierają model SE w cenie 22 485 £. Ten projekt otrzymuje siedmiocalowy ekran informacyjno-rozrywkowy z Apple CarPlay, a także Android Auto, znajduje się na 17-calowych kołach aluminiowych, a także z wyborem asyst, w tym z kontrolą rejsu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *