Renault może zwrócić się do hybrydowej technologii

Jun 18, 2023 category

Renault przyznał, że myśli o dodaniu hybryd, a także hybryd wtyczki do swojego zasięgu. Do tej pory francuski producent był jednym z najsilniejszych zwolenników technologii całkowicie elektrycznej, z szeroką i różnorodną różnorodnością czystych EV, w tym Zoe, Fluence, Twizy, a także Kangoo Ze.
Ale jego postawa może się nieznacznie modyfikować, ponieważ przepisy dotyczące emisji zaostrzają się, a także więcej producentów oferuje modele hybrydowe i hybrydowe plug-in, przy czym nabywcy są bardziej świadomi swoich korzyści.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najpopularniejsze samochody przyjazne dla ekologicznych emisji
„Rozumiemy ten wzór dla wszystkich rynków we wszystkich regionach”, przyznał główny policjant konkurencyjny Thierry Bolloré. „Tak więc wszyscy producenci, w tym my, my zastanawiają się nad wszystkimi wyborami, w tym zarówno hybrydową, jak i hybrydową, aby dostosować się do warunków rynkowych.
„Oczywiście mamy już innowacje. Rozumiemy, co robić, jest to tylko ocena rynku. Jesteśmy jednak gotowi zaoferować wszystkie możliwości. ”
Bollore dodał, że firma ma już szereg hybrydowych prototypów, a także możliwe byłyby hybrydowe wersje obecnych projektów. Rzeczywiście, hybrydowa wersja Nowej Megane, emitującej około 76 g/km CO2, jest obecnie wyrzucana na rok 2017.
Ale dyrektor generalny Carlos Ghosn sprawdził, czy Pure EV nadal będzie odgrywać wiodącą funkcję w przyszłości niskoemisyjnej Renault. „Mamy technologie hybrydowe z naszym partnerem Nissanem, a także wykorzystamy je, gdy wierzymy, że rynek go potrzebuje” – powiedział. „Ale nie ma ucieczki od samochodów elektrycznych. Jeśli jesteś producentem pojazdu, będziesz musiał mieć pojazdy zerowej emisji, aby spełnić przepisy dotyczące emisji. ”
Brak Renault Kwid dla Europy
Jednak ponieważ hybrydy prawdopodobnie odgrywają zwiększoną funkcję w przyszłości Renault, jednym z projektów, których na pewno nie zobaczymy w Europie, jest KWID.
W przeciwieństwie do spekulacji internetowych, Bolloré kategorycznie określił model planu budżetowego indyjskiego, kierowany ostatnio przez Auto Reveal, nie byłby oferowany w Europie z odznaką Dacia.
Czy Renault powinien pozostać z czystymi pistoletami EV, czy hybrydy są praktycznym ruchem? Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w komentarze …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *