Smart Concept #1 Previews 2023 Electric SUV

Aug 8, 2022 Uncategorized

Jest to Smart Concept #1, „wyraźny wgląd w pierwszy model produkcyjny nowej generacji pojazdów Smart of Electric”, twierdzi marka, która stanie się # # 1 SUV, gdy osiągnie produkcję w 2023 r.
Koncepcja nr 1 ma 4290 mm długości i 1698 mm wysokości – tak nieco dłuższy niż golf VW, z linią dachu, która znajduje się znacznie więcej niż 10 cm wyżej niż obecne Nissan Juke. Rozstaw osi ma jednak 2750 mm, co jest znacznie ponad 10 cm dłuższe niż większy SUV -SUV, Qashqai. Smart wyraźnie ma nadzieję, że model produkcyjny będzie miał wystarczająco dużo miejsca, aby wykonać jako wszechstronny SUV z rodziną. Jako taka, podczas gdy koncepcja jest czteromiejską, firma twierdzi, że ostatni samochód pomieści pięć osób.

Smart #1 EV Crossover’s Cabin widziane w nowych ujęciach szpiegowskich

Geely jest odpowiedzialny za aspekty techniczne samochodu i opracowanie platformy, na której oparty będzie samochód produkcyjny. Tymczasem Daimler jest odpowiedzialny za stylizację wnętrza samochodu i zewnętrzną. Gorden Wagener, dyrektor ds. Projektowania firmy, powiedział: „Koncepcja nr 1 jest redefinicją inteligentnej marki w bardzo fajny, dorosły sposób. Stworzyliśmy zupełnie nowe DNA projektowe, które może ustalić Smart jako wiodącą markę projektową. ”
12

Ogólny wygląd koncepcji nr 1 jest daleko od wyglądu wcześniejszych inteligentnych – znak, jak firma jest ponowna od podstaw. Ogólny profil ma krótkie przednie i tylne zwisy-wspólne EV na platformie na zamówienie-podczas gdy drzwi bezramowe i zaciemnione słupki A osiągają efekt „pływającego dachu”.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *