Zaktualizowano 2016 DS 3 Hatch w sprzedaży w piątek z 13 995 £

Jun 18, 2023 category

DS ogłosił pełne ceny i specyfikację nowo odnowionych supermini DS 3. Mini rywal jest w sprzedaży w ten piątek przez dealerów Citroen, a zakres rozpoczyna się od 13 995 £ lub 16 295 £ za Cabrio.
Zasięg składa się teraz z pięciu poziomów wyposażenia (w tym nowej specyfikacji wydajności), z podstawowym szykiem na poziomie nieco poniżej 14 tys. GBP z 1,2-litrowym silnikiem benzynowym Puretech Turbo o pojemności 82 KM. Inne dostępne wykończenia to elegancja, prestiż i flagowy ultra prestiż.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Recenzja DS 3 2015
Po wymuszonym oddzieleniu ekskluzywnej sub-marki DS od Citroen w 2014 roku popularny DS 3 musiał zrobić z niewiele więcej niż odznaki szewronowe. Ale firma dała jej właściwy lifting, aby wprowadzić go do większego DS 4 i DS 5.
Biorąc pod uwagę, że 390 000 przykładów eleganckich supermini znalazło domy na całym świecie od czasu premiery w 2010 roku, pomyślałbyś, że byłby to priorytet w stosunku do samochodu rodzinnego i kompaktowego wykonawcy. Ale zmiany tutaj są mile widziane.
32

Najbardziej zauważalne aktualizacje znajdują się z przodu, gdzie sześciokątna kratka w końcu zastępuje starą konstrukcję Citroen „Double Chevron”. Modele o wyższej sytuacji uzyskują mądrzejsze reflektory, które łączą diody LED i ksenony, z trzema klejnotami LED, aby uzyskać charakterystyczny wygląd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *