Podcast Auto Express: Drop-Top BMW M4, Cupra Born and Renault 4

Sep 27, 2022 Uncategorized

w podcastie Automobile Express, Vicki Butler-Henderson Chats z Phillipa Sage, Pensylwania do Clarkson, Hammond i May, aby ujawnić, czym jest życie jak w przypadku trzech motoryzacyjnych megastarów. Do Vicki dołączają Steve Fowler i Hugo Griffiths, aby przejść przez największe historie w tygodniu, w tym nowe Renault 4, BMW M4 Cabriolet i noworodne hatchback Cupry, a także o wiele więcej pytań dotyczących motoryzacji. Słuchaj komplementarności, gdziekolwiek otrzymasz podcasty.

Najlepsze na świecie stereo samochodowe? Rolls-Royce Beso Testowane audio

O podcastie Automobile Express
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Witamy w podcastie Automobile Express: nasz cotygodniowy program prowadzony przez najlepszego dziennikarza motoryzacyjnego, prezentera i kierowcę wyścigowego, Vicki Butler-Henderson.
W każdą środę dołącz do Vicki i członków zespołu Automobile Express, gdy zagłębiamy się w najlepsze wiadomości, najbardziej ekscytujące recenzje i wszystko inne ze świata samochodów.
Niezależnie od tego, czy szukasz wglądu w branżę, rekomendacje konsumenckie, czy po prostu dobra, staromodna opinia, zapewniamy Ci ochronę. Będziemy nawet traktować cię zza kulisów, których nigdzie indziej nie usłyszysz.
Jak słuchać
Możesz pobrać lub przesyłać strumieniowo odcinek teraz na wszystkich dobrych odtwarzaczach podcastów lub posłuchać dowolnego z naszych najbardziej aktualnych programów poniżej. Upewnij się, że zostawiłeś nam ocenę i recenzję i bądź na bieżąco z regularnymi aktualizacjami, śledząc program na Twitterze pod zarządzaniem @AutoExpress. Masz pytanie do zespołu? Po prostu użyj hashtagu #Aepod i możemy odpowiedzieć na podcast!
Możesz też wysłać do nas e -mail: upuść nam linię za pomocą pod@autoExpress.co.uk.
Zapinaj pasy bezpieczeństwa i umieść pedał do metalu: Posłuchaj teraz podcastu Automobile Express!

Subskrybuj teraz podcast Automobile Express!
Podcasty Apple
Spotify
Podcasty Google
Spreaker
Deezer
Podchaser
Castbox
iheartradio
Rss

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *