530BHP Bentley Mulsanne Speed ​​Debiuts na Paris Motor Show

Aug 27, 2022 category

Bentley ujawnił nową Mulsanne Speed ​​- 530 KM, wersja flagowej limuzyny o prędkości 530 KM, 190 km / h – podczas zapowiedzi przed jutrzejszym pokazem samochodowym Paris.
Prędkość ma 6,75-litrowy podwójny turbo V8 ze standardowego samochodu, ale z nowymi wtryskiwaczami, nową komorą spalania i nowych świec zapłonowych.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Jest to połączone z aktualizacjami zmiennego rozrządu zaworu i turbosprężarki w celu poprawy zasilania o 25 KM. Ponadto istnieje nawet 13 -procentowa poprawa zużycia paliwa do 19,3 mpg. Bentley mówi, że przekłada się to na dodatkowe 50 mil zasięgu od pełnego zbiornika paliwa.
Z dodatkową mocą i ponowną ośmiobiegową skrzynią biegów, prędkość Mulsanne może pobiegać z 0-62 km / h w 4,9 sekundy-cztery dziesiątki szybciej niż standardowa Mulsanne. Ta maksymalna prędkość 190 km / h jest również pomocna o 6 mil na godzinę.
Nacisk kładziony jest na zaangażowanie kierowcy o wiele bardziej niż kiedykolwiek, a Bentley zawarł nowy tryb „S” w skrzyni biegów. Utrzymuje to obroty powyżej 2000 obr / min, aby upewnić się, że duża część momentu obrotowego samochodu jest dostępna po naciśnięciu przepustnicy.
Zawieszenie ma teraz tryb sportowy, usztywniając system rozprzestrzeniania powietrza. Dostępne są również tryby Bentleya i Comfort, a niestandardowe pozwala kierowcom mieszać i dopasować ustawienia silnika, sterowania i zawieszenia.
Prędkość Mulsanne jest oznaczona ciemnym odcieniem do świateł ogonowych, reflektorów i chromu. Zmiany wnętrza rozciągają się na nowe wkładki z włókna węglowego, a specyfikacja jazdy Mulliner jest standardem, w tym fotele z pikowaniem diamentów. Spodziewaj się ceny 250 000 funtów, z pierwszymi dostawami zimą.
Bentley sprawiło, że standardowa Mulsanne o 13 procent była znacznie bardziej wydajna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *