BMW Olympic Fleet ujawnił

Feb 23, 2023 Uncategorized

BMW opublikowało szczegóły swojej floty olimpijskiej w Londynie 2012. Oficjalne odsłonięcie w Londynie zaprezentowało znacznie ponad 4000 osób BMW, a także maleńkie samochody, motocykle, a także rowerowe rowerowe Podczas meczów dostarczy urzędników, mediów, wolontariuszy, a także sportowców.
BMW stwierdza, że ​​jego flota olimpijska będzie typowa 64,5 mpg, a także 116 g/km CO2, z 80 procentami samochodów zgodnych ze standardami emisji UE6. To Betters Locog 54,2 mpg, a także wymagania 120 g/km na flotę, a także dostarcza reżysera Richarda George’a, wyjaśnił BMW jako „rozwiązanie w sklepach z jednym miejscem” dla potrzeb olimpiady.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Dużym słynnym projektem w wykorzystaniu będzie nowy salon 320D, który stanowi 1550 floty ogólnej. 320D zostanie wykorzystany w sztafecie Olimpijskiej Pochodni, ponieważ samochody wspierające na imprezy rowerowe, a także przyniesie 67 delegatów technicznych do kilku miejsc w trakcie igrzysk.
W lokalizacjach w stylu taksówek w stylu taksówek będzie 700 BMW 520D, 200 małych Cooper D ‘na żądanie, w tym lotnisko Heathrow, 17 x Do możliwości holowania. Będzie również 25 motocykli BMW, w tym F650GS, a także R1200G, do jazdy na rowerze, a także innych wydarzeń opartych na drodze.
BMW koncentrowało się na prezentowaniu swoich skutecznych i niskich samochodów wyładowczych podczas gier, z samochodami elektrycznymi włączonymi do floty. Będzie 160 BMW 1 Series Active, elektryczna wersja serii BMW 1, która dostarczy sportowców, a także nadawców, oprócz 40 małych pojazdów elektrycznych E. Dodatkowo aktywne haloony z serii 20 5 zyska na rola transferu, a także wahadłowca.
Wykorzystanie samochodów elektrycznych zaprezentuje londyńską infrastrukturę ładowania elektrycznego, a 120 nowymi punktami opłat „wysokiej prędkości” zainstalowanych w różnych miejscach na ich obsługę. Pierwszy jest w byłej lokalizacji British Motor Show Center w Docklands, które odbędzie się zarówno siedem olimpijskich, jak i sześciu wydarzeń paraolimpijskich.
Flota BMW będzie obsługiwana, a także przechowywana w magazynie w Londynie podczas meczów, a samochody i ciężarówki zostaną zwrócone do BMW na zakończenie wydarzenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *