Elektrogeniczne zaprezentuje nową konwersję samochodów elektrycznych dla Jaguar E-Type

Dec 2, 2022 category

Oxford Electric Classic Conversion Conversion Electrogenic ujawnił swoją najnowszą ofertę: zestaw konwersji EV dla Jaguar E-Type E-Type.
Kupujący mają wybór trzech specyfikacji. Nazywany Tourer, Sprint i Grand Tourer, najbardziej przystępny cenowo cena od 54 000 funtów (z wyłączeniem kosztu samochodu dawcy) i jest wyposażony w silnik elektryczny i baterię o pojemności 40 kWh zamiast oryginalnego zbiornika silnika i benzyny prostej sześciu.

Helm ma na celu wprowadzenie współczesnego typu E-Type Jaguar

Podstawowy układ napędowy zapewnia maksymalny zasięg 150 mil i maksymalną prędkość około 100 km / h. Podobnie jak konwersje EV firmy dla jelenia Triumph i Morgan 4/4, silnik jest również powiązany z oryginalną manualną skrzynią biegów Jaguara i napędu napędowego, które, jak mówi elektrogeniczne „zachowuje wrażenie klasycznej jazdy”.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ceny modelu sprintu średniej klasy zaczynają się od 62 000 funtów, z wyłączeniem samochodu dawcy. Za pieniądze kupujący otrzymują znacznie mocniejszy silnik elektryczny z momentem obrotowym 470 nm, który jest praktycznie 100 nm znacznie więcej niż 4,2-litrowy silnik z sześcioma sześcioma dopasowanym do późniejszych typów E Series 1.
Elektrogeniczny jest chętny do napięcia, że ​​zarówno modele Tourer, jak i Sprint mają prawie identyczne kerbety z typem E zasilanym benzyną, co oznacza, że ​​oba powinny się poradzić, a także oryginał. Jednak firma twierdzi, że właściciele powinni ulepszyć zawieszenie samochodu i hamulce, aby jak najlepiej wykorzystać konwersję.
5

Topping elektrogeniczny konwersja Grand Tourer typu E-Type wynosi od 80 000 funtów. Jest wyposażony w jeszcze większy silnik elektryczny i pakiet akumulatora, który rozwija 402 KM i moment obrotowy 600 nm. W tym modelu oryginalna skrzynia biegów jest wymieniana na jednostkę z jednej prędkości. Kupujący otrzymują również technologię szybkiego ładowania, chociaż wskaźnik ładowania nie jest określony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *