Aston Martin Valkyrie: Specyfikacje i pełne szczegóły, gdy rozpoczyna się produkcja

Aug 7, 2022 category

Aston Martin Valkyrie weszła w pełną produkcję z zakończeniem pierwszego ogłoszonego samochodu klienta. Przełomowy hipercar został po raz pierwszy dokuczany w formie koncepcyjnej pięć lat temu, a wczesni klienci mogą teraz spodziewać się dostawy gotowych wersji w nadchodzących tygodniach.
150 jednostek Coupe w Walkirie jest ręcznie zbudowane w siedzibie Aston Martin w Wielkiej Brytanii w Gaydon, biorąc ponad 2000 godzin roboczowych. Wszystkie są już sprzedawane. Poniżej nadejdą jeszcze 85 pająków Valkyrie i 40 zalecanych przez Walkyrie AMR, co stanowi premię w stosunku do etykiety standardowej Coupe w wysokości 2-3 milionów funtów.

Najlepsze hipercary 2022

Każda Walkiria zostanie wstrząśnięta w obwodzie Silverstone – podłoże rozwoju projektu – przed dostawą, upewniając się, że każdy przykład jest gotowy do klienta i dopasowanie do torów.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Mówiąc o ogłoszeniu, dyrektor generalny Aston Martin, Tobias Moers, powiedział: „To dla nas niezmiernie szczęśliwy moment, aby ukończyć naszą pierwszą hipercar. Program Aston Martin Valkyrie ocenił wszystkich, którzy poradzili sobie z tym do granic, ale zaangażowanie w snów stworzyło naprawdę niesamowity samochód, samochód F1 na drogę. Walkaria rodzi się ze niezłomnego poświęcenia dużej grupy wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy niestrudzenie pracowali nad wprowadzeniem Walkirii na etap produkcji. Jestem pewien, że nasi klienci będą zadowoleni z tego, co osiągnęli. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *