„Piaski szybko zmieniają się w branży samochodów i ciężarówek”

Nov 1, 2022 category

Volvo od dłuższego czasu pukają do drzwi marki premium, jednak wprowadzenie nowego SUV -ów XC40 Little SUV okaże się, że tak jest Teraz mocno ugruntowany wśród światowych producentów samochodów i ciężarówek.
Oto samochody i ciężarówki z pożądaniem ze względu na połączenie stylu, innowacji i jakości oraz plan własności oparty na subskrypcji książki. Jest zgodny z nagradzanym przez Auto nagradzanym XC90, a także modeli XC60, a także prawdopodobnie oferują liczby, które sprawią, że rywale będą winić.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Auto ujawniają wyniki mocy napędu
Zatem kolejność dziobania w sektorze premium jest wstrząśnięta, czy to, co dzieje się wśród głównego nurtu twórców? Niedawny pokaz Frankfurtu jeszcze raz udowodnił, że pojawią się chińskie marki – ostatecznie. Tymczasem dwie istniejące marki naprawdę przyciągnęły mnie ostatnio na produkt, a także plany, które sprawiają, że są coraz bardziej atrakcyjne. Dokładnie w tym samym czasie niektórzy główni gracze wydają się stagnacja.
W tym tygodniu ujawniamy plany Skody, aby stworzyć gorący SUV z elektryfikacją. Wzrost Skody był od dawna udokumentowany w Auto Express, jednak to, co jest naprawdę znaczące, jest to, w jaki sposób marka jest teraz umożliwia prowadzenie grupy Volkswagen w niektórych obszarach – prawdopodobnie mądry ruch, gdy główna marka grupy jest nadal nieco oblężona.
Podobnie siedzenie. Menedżer Luca de Meo ujawnił plany miejsca na innowacje – jedno z największych pola bitew w świecie samochodów i ciężarówek. „Chcemy wygrać w połączonych samochodach” – powiedział mi. „Samochody i ciężarówka będą kolejną platformą technologiczną po telefonie komórkowym”.
Siedzenie ukradło marsz rywali z integracją Amazon Alexa, a następny Leon zadebiutuje w nowej grupie technologii informacyjno -rozrywkowej. Szybkość modyfikacji w branży samochodów i ciężarówek jest tak szalona, ​​że ​​zdanie „Symniasz, przegrasz” nigdy nie miała większej liczby.
Czy uważasz, że Volvo może obalić Volkswagen za sprzedaż? Zrozumiemy w komentarzach poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *