10 najlepszych samochodów i ciężarówek na LA Motor Show 2014

Apr 16, 2022 Uncategorized

LA Motor Show 2014 wyprodukowało zderzak nowego metalu dla zespołu Auto Express, który mógłby się ekscytować.
Wysokiej klasy samochody luksusowe i wydajnościowe i ciężarówki, do których przyzwyczailiśmy się w LA w ostatnich latach, były obowiązkowe, a Mercedes ożywiał markę Maybach oraz Porsche i BMW, wykazując nieprzyzwoicie potężne flagowce SUV, ale także my też byliśmy Widziałem samochody i ciężarówki, których nie potrzebujesz w hollywoodzkim hicie.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Poniżej znajduje się dziesięć samochodów i ciężarówek, które zidentyfikowaliśmy jako wybór programu samochodowego w Los Angeles 2014. Daj nam znać swoje przemyślenia na temat naszego wyboru w sekcji komentarzy na dole strony i sprawdź naszą główną stronę Motor Show dla wszystkich najnowszych wiadomości z tegorocznego wydarzenia.
1. Mazda CX-3
Naszym najlepszym samochodem Star Automobile na LA Motor Show 2014 to crossover Mazda CX-3. Jest to nie tylko gotowy do produkcji samochód, który obiecuje mieć duży wpływ na rynek brytyjski, ale także wygląda świetnie.
CX-3 będzie celować w takie jak Juke Nissana i Peugeot 2008, kiedy pojawi się latem 2015 r., A ceny zaczną około 13 000 funtów. Najnowsza technologia silnika i podwozia SkyActiv znajduje się pod skórą, podczas gdy kabina oferuje świeży układ skoncentrowany na kierowcy podobny do tego w MX-5 Roadster, wraz z wyświetlaczem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *