Nowy Bentley Continental GT Mulliner Blackline wprowadził

Jul 7, 2022 Uncategorized

Bentley wprowadził nową wersję Continental GT o nazwie Mulliner Blackline. Zawiera poprawki stylistyczne stworzone przez ramię budowania trenerów marki, wraz z kilkoma większymi opcjami dostosowywania kabiny, a także lakieru.
Podobnie jak wspólna specyfikacja Blackline Bentleya, projekt Mulliner Blackline ma czarne wykończenie zewnętrzne, które zastąpią Chrome Brightwork odkryty na wspólnym Continental GT. Bentley stwierdza, że ​​38 procent swoich klientów wybiera pakiet Blackline, więc był to idealny punkt wyjścia do metamorfoty Mullinera.

Nowa hybrydowa edycja odyseńska Bentley Flying Spur Wprowadzona z tratwą zrównoważonych materiałów

Ulepszenia specyfikacji Mulliner Blackline obejmują czarne 22-calowe felgi aluminiowe z odznakami samodzielnymi, a także tabliczki „Mulliner” do spożycia na przednich skrzydłach samochodu. Wewnątrz nabywcy również dostają skórzaną tapicerkę z diamentów, która jest oferowana w opcji ośmiu gotowych wykończeń.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Jeśli jednak jesteś gotowy, aby wydostać nieco dodatkową gotówkę, Bentley przycina wnętrze Continental GT w dowolnym pożądanym skórze. Kolenturowanie można również określić w dowolnym rodzaju kolorze, nawet jeśli wskazuje to na skanowanie próbki materiału, a także specjalnie wymieszane farby.
Nowe wykończenie Mulliner Blackline można określić zarówno za pomocą coupe, jak i kabrioletowych stylów nadwozia Continental GT, a także obejmuje 442-litrowy V8 Bentleya 542 KM, który jest połączony z ośmiostopniową automatyczną przekładnią. Napęd na cztery koła jest standardem.
Teraz kliknij tutaj, aby sprawdzić genialną technikę Bentleya do zielonego…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *