Najlepsze samochody z Paris Motor Show 2018

May 16, 2023 Uncategorized

Prawdopodobnie Paris Motor Show 2018 nie służyło zderzakowi nowego samochodu, do których się przyzwyczailiśmy w poprzednich latach, ale dostarczanie francuskiej stolicy z pewnością zapewniło jakość jakości maskować wszelkie brak ilości. Wybór samochodów w składzie skręcił pod światłami, a zespół Car Express był pod ręką, aby dać im rozległe raz.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Główny akt był bez wątpienia uruchomienie zupełnie nowej serii BMW 3, ale okładki wyszły również z nowego DS 3 Crossback, Kia Proceed, Mercedes B-Class, Seat Tarraco, Skoda Kodiaq VRS i wiele, wiele więcej. Ponadto, podobnie jak norma na głównych pokazach motorycznych, istniał szeroki zakres samochodów koncepcyjnych, które pojawiły się ze wszystkim, od rewelacyjnej e-legi Peugeot po EZ-Oltimo Renault, który zapowiedzi luksusowy samochód przyszłości.
• Wszystkie ostatnie z Paris Motor Show 2018
Ale które samochody wyróżniały się? Nigdy nie jest łatwo wybrać najlepszy samochód w wyświetlaniu takiej różnorodności, a opinie są z pewnością się różnią, dlatego zachęciliśmy każdego członka zespołu redakcyjnego CAR Express do wybrania własnego najlepszego samochodu programu i uzasadnienia programu i uzasadnienie to poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *