Porsche Cayman E-Vevolution ujawniono jako preludium do celu

Nov 22, 2022 category

Porsche ujawniło jednorazową e -wolucję E-Vevolution, elektryczne samochody sportowe i ciężarówkę, zapewniającą, czego można się spodziewać w celu w 2019 roku.
Całkowicie elektryczna e -wolucja E-Cayman została ujawniona na sympozjum pojazdu elektrycznego w rodzinnym mieście Porsche w Stuttgart. Porsche oświadcza, że ​​może przyspieszyć od 0-60 mil na godzinę w 3,3 sekundy, ponad sekundę szybciej niż kayman zasilany benzyną, a także oferuje różnorodne 125 mil.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze samochody elektryczne i ciężarówki w sprzedaży
Oprócz EV Cayman jest nowy obiekt Porsche, nazwany ładowaniem Porsche Turbo. Jest to system szybkiego ładowania opartego na akumulatorze z 320 kW zdolności ładowania według niemieckiej marki. Może również opłacić dwa pojazdy jednocześnie, zapewniając jednocześnie 160 kW opłaty.
Oczekuje się, że sieć szybko naładuje się, a także działała na głównych europejskich trasach ruchu internetowego do 2020 r., A także została opracowana jako wspólne przedsięwzięcie Porsche, Audi, BMW, Daimler, a także Forda.
Odsłonięcie E-Vevolution Cayman E-Vevolution na sympozjum pojazdu elektrycznego działa jako prolog obiektywnego pomysłu, który jest niepozornie testowany przed wydaniem w 2019 roku. Oczekuje się, że całkowicie elektryczny cel będzie miał różnorodne 500 mil, z bateriami, które można naładować od płaskiego do 80 procent w ciągu 15 minut.
Czy E-Volution Porsche Cayman Expolution Cię podekscytowałeś celem e? Powiedz nam poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *